Úvod Blogy Blog Júlie Virágovej: Šoféri, buďte ohľaduplnejší!

Blog Júlie Virágovej: Šoféri, buďte ohľaduplnejší!

Každý deň chodíme po uliciach nášho mesta. Niektorí peši, niektorí bicyklom a niektorí autom. Všetci sme účastníkmi cestnej premávky a mali by sme byť rovnoprávni Sublime Text3. Pozrime sa však bližšie na realitu našich ulíc… Autá zaparkované tak, že sa po chodníku ani nedá prejsť a dosť často na oboch stranách súčasne, takže ľuďom nezostáva nič iné len obísť auto po ceste 발리에서 생긴일 다운로드. A každý, kto má deti, mi dá za pravdu, že to nie je jednoduché a už vôbec nie bezpečné. A ani nehovorím, že veľa krát práve tieto zle zaparkované autá stoja v zákaze 타임 패러독스 다운로드.

Keď sa pozrieme na naše prechody pre chodcov, tak je to tiež katastrofa. Dobrovoľne vás pustí, len ozaj málokto a po väčšine nemá ŠPZ PN Download the aviator. Bola som svedkom toho, ako prechádzali tri mamičky s malými deťmi cez prechod pri Priore (ten, kde nie je semafor), jeden pruh prešli, lebo nešli autá, ale v protismere museli počkať až kým prejde päť áut ( z ktorých mimochodom dvaja vodiči telefonovali) a potom, keď už nič nešlo mohli prejsť na druhú stranu Free download of Black Priests. A ani pri semaforoch si nemôžete byť istí, že sa na „zeleného panáčika“ dostanete na druhú stranu, pretože ste odkázaní na milosť či lepšie povedané nemilosť odbočujúcich šoférov, ktorí majú tiež zelenú 마이크로소프트 오피스 2016 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Podľa môjho názoru by šoféri mohli byť trošku ohľaduplnejší. Neponáhľať sa za každú cenu a byť trochu ľudský Samsung Restore Solution. Radšej stratiť minútu v živote ako život v minúte.

Keby každý z nás šoférov zastavil aspoň raz za deň pred priechodom, na ktorom čakajú chodci, bolo by v našich uliciach cítiť viac ohľaduplnosti a tolerancie Millennium Fox Fox. Inak chodcom nezostáva nič iné, len čakať a čakať a čakať… a dúfať, že raz snáď už bude „pauza medzi autami“ a budú môcť prejsť na druhú stranu short video. A pri parkovaní skúsme myslieť aj na ľudí chodiacich po chodníkoch, nielen na naše pohodlie.

REKLAMA