Úvod Blogy Andrej Klapica Blog Andreja Klapicu: Aké vlastne sú Piešťany?

Blog Andreja Klapicu: Aké vlastne sú Piešťany?

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Niektorí odborníci tvrdia, že v oblasti cestovného ruchu jestvuje 26 „atrakcii“ ktoré sú dôležité preto, aby na dané miesto chodili turisti Automatic tee store. Takýmito atrakciami je napríklad príjemná klíma, množstvo slnečných dní, prítomnosť riek, jazier, mora, prítomnosť jaskýň a prírodných krás, historické pamiatky, kultúra, a podobne 카1 더빙 다운로드. Hovorí sa, že Slovensko má 25 z týchto celosvetových atrakcií, chýba mu len more. O Piešťanoch a ich okolí by sa dalo povedať že majú 24 z týchto atrakcii, chýba len more a vysoké štíty 이혼서류 다운로드.

Aké vlastne sú Piešťany?

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Jeden starší známy mi so štipkou závisti hovorí: „Vy sa máte, že bývate v Piešťanoch.“ Iný sa mi chválil, že sem s manželkou chodí na nedeľnú popoludňajšiu kávičku Windows Media Encoder. Starší manželský pár z Francúzska mi s nadšením hovoril o tom, ako ešte pred 89 rokom navštívili v Československu dve významné mestá: Prahu a Piešťany 모뉴먼트 밸리 다운로드.

Samé chvály. Ale počas mojich štúdií v zahraničí som čítal viacero turistických sprievodcov o Slovensku, lebo ma zaujímalo čo sa o nás píše Guardians of the Galaxy. O Piešťanoch som sa dočítal: „Piešťany sú síce pekné kúpeľné mestečko, ale nudné.“ Pochopiteľne sa ma takáto veta zakaždým nepríjemne dotkla Download the Conan Theatre Edition. Je pravdivé že Piešťany boli medzinárodne významným turistickým mestom. Boli slávne. Ale to bolo ešte pred osemdesiatym deviatym (nevylučujem že im z tejto slávy čosi zostalo), keď bolo pravdepodobne centrálne rozhodnuté, že cestovný ruch sa bude rozvíjať v Piešťanoch a všetko smerovalo sem Internet Explorer 8 Hangul. Dnes, v systéme ekonomiky otvoreného trhu, v ktorom dominuje konkurencieschopnosť, je prirodzené, že sa Piešťany porovnávajú s okolitými slovenskými, ale aj zahraničnými mestami 시카리오 솔다도 다운로드. Asi všetci si uvedomujeme že konkurencia je veľká, zápas nie je jednoduchý a nie vždy sa darí vyhrať.

Keď pred niekoľkými rokmi upadala návštevnosť Ríma, jeden taliansky politik s nadšením tvrdil, že Rím musí zapracovať na svojej sláve 김완선 다운로드.

Piešťany sú na správnej ceste. Ale bolo by pekné, keby opäť výrazne zapracovali na svojej sláve. Nie z márnosti, ale zo zodpovednosti.

REKLAMA