Úvod Blogy Blog Júlie Virágovej: Predvolebný čas – čas splnených prianí?!

Blog Júlie Virágovej: Predvolebný čas – čas splnených prianí?!

REKLAMA
Knebl

Úprimne poviem, takú rýchlosť som ani nečakala. V parku za  Billou nám „vyrástli“ lavičky autocad 2009. A hneď dve. Takto si predstavujem starostlivosť o potreby občanov. Len škoda, že väčšinou je táto starostlivosť len pred voľbami a potom sa niekde vytratí…

Keď som ako nezávislá kandidátka zháňala podpisy na petíciu, skoro každý podpisujúci mi povedal, čo by mu vylepšilo život, prípadne čo by mu ho aspoň znormalizovalo Download Coco Melon. Bežné potreby, na ktoré ma ľudia upozorňujú ani nevyžadujú veľké finančné náklady, ba niektoré by nestáli vôbec nič. Bola by som rada, keby sa o týchto všetkých veciach aspoň viedla plodná diskusia na mestských zastupiteľstvách a hľadali sa možné riešenia 닌자 가이덴 블랙 다운로드. A nie len pred voľbami, ale počas celého volebného obdobia. Nie každý občan môže prísť na mestské zastupiteľstvo, ktoré sa koná raz do mesiaca a začína o 14.00 hodine Photoshop patterns. Veľa ľudí ani nedokáže vystúpiť pred inými ľuďmi. Preto treba, aby sme si zvolili takého primátora a takých poslancov, ktorí chodia po našich uliciach, ktorých stretávame a môžeme sa s nimi kedykoľvek  porozprávať a požiadať ich o pomoc a hlavne takých, o ktorých vieme, že urobia všetko preto, aby nám pomohli Seoul National University Lifelong Education Institute.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Každopádne, za lavičky ďakujeme. Len nech táto starostlivosť o bežných ľudí je prioritou pre celé volebné obdobie tak pre poslancov ako aj primátora Papago voice download.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba