Úvod Blogy Blog Tatiany Michalkovej: Blšky pod Bezovcom

Blog Tatiany Michalkovej: Blšky pod Bezovcom

REKLAMA

Za siedmimi vlasmi, kde v lete je mráz a v zime je teplo, bola raz jedna blcha. Mala veľmi prísnu mamu, ktorá ju nechcela nikam pustiť ecological nature.

Blške Margit sa každý večer opakoval rovnaký sen. Netušila, aký je svet obrovský, ale vedela, že je väčší ako sedem vlasov medzi ktorými si nažívala s prísnou matkou or go together. „Okop korienky, povysávaj lupinky a večer nikam nejdeš!“ počúvala každý deň. „Čože? Je toto vôbec možné? Za mesiac mám osemnásť,“ s hnevom v hlase sa oprskla na mamu 천하무적 영화 다운로드. Cítila, že jej dcéra má väčšie ambície, ako ísť v koľajach svojej matky a celý život zostať v malebnej obci Vlasy pod Bezovcom. Margit sa cez komunikačnú sieť blchabook zoznámila so švárnym kozmonautom Milanom 노래 mr 다운로드. Ustavične bláznila po stretnutí. „Mamka ma celý deň kritizuje a terorizuje. Som s  nervami v koncoch. Nevládzem byť v kuse obmedzovaná. Túžim sa vznášať do výšin vesmíru 소아온 오디널 스케일 다운로드. Nechcem dopadnúť ako matka,“ posťažovala sa Milanovi Margit. Kvôli kríze, ktorá zasiahla i pláne pod Bezovcom, prišla mama Etela o prácu v korienkovom poľnohospodárstve fifa 15 다운로드. Bola z toho veľmi podráždená a všetku zlosť si vybíjala na Margit. „Aj bez tvojich pripomienok som z tejto situácie zúfalá. Vidím, že pokiaľ si to neprežiješ na vlastnom kožúšku, nikdy ma nepochopíš,“ poučovala dcéru Etela Plus token download. Blšky sa tieto slová dotkli. Chápala hysterickú matku, no i napriek jej dobrým radám dala prednosť snom. Vedela, čo chce, aj tak mala pochybnosti a čakala, ako sa situácia vyvinie 오토캐드 2012 한글판 다운로드. Obrátila sa na Milana, ktorý jej ochotne a s radosťou pomohol. Z účtu vytiahol posledné, ťažko zarobené peniaze, natankoval plnú nádrž do rakety po svojom strýkovi a priletel ratovať Margit Download The cruel angel Teze. Ich stretnutie bolo plné vášne a objatí. Nič netušiaca Etela otvorila dvere na dcérinej izbe. Všetci zostali zaskočení. Nevedeli nájsť správne slová, len na seba nepríčetne hľadeli day day. „Odchádzam s Milanom,“ povedala Margit. Jediné, na čo sa Etela zmohla, boli slová: „dúfam, že vieš čo robíš, svoje rozhodnutie si si poriadne premyslela a čoskoro sa mi vrátiš.“

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

V tom sa Margit strhla zo sna, uvedomila si, čo je sen, čo skutočnosť, obliekla montérky a išla s mamou na nočnú korienkovú brigádu.

REKLAMA