Úvod Blogy Služby mesta. Ako?

Služby mesta. Ako?

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Už v mojom príspevku Čistota pol života som naznačil a ukázal, že riaditeľ Služieb mesta Piešťany Ing Windows Subscribers. Ernest Jančina nekoná v súlade s tým, čo píše mne a rozpráva na verejnom zasadnutí zastupiteľstva pred poslancami a primátorom. Normálne píše polopravdy a zahmlieva sentence.

[singlepic id=45086 w=320 h=240 float=left]

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Je dobré, že ukazujem len stav ne-čistoty v kúpeľnom meste a meste prvej kategórie na svojich fotografiách – parkovisko na Nálepkovej ulici, kde si vodiči platia, sa po mojom príspevku na PNKY akosi rýchlo dalo do poriadku 막돼먹은 영애씨 다운로드. V utorok 9. 7. pokosili aj trávu… len je škoda, že stále je pitný stĺpček s vodou už niekoľko rokov nefunkčný.

Keď sme robili v rámci VPN míting na námestí v roku 1989, už vtedy sme po mítingu upratovali Lee Kun-chul's Good Morning Pops.

Naozaj nevie riaditeľ splniť slovo a upratať to, čo nás ako kúpeľné mesto reprezentuje, upratať ulice, uličky a námestia, samozrejme, okrem námestia pred mestským úradom, tam nastúpia skoro každé ráno, aby bol primátor
spokojný s prácou pána riaditeľa a mal naďalej zmluvný plat a k tomu výsady riaditeľa a vyše 110 zamestnaných podriadených, kde je AJ veľké množstvo manažérov Imodio Language Pack. Ale čistotu mesta robia iba tí s najnižšími príjmami – vlastnými rukami. Kedy sa toto zmení? Pribúda novej pomocnej techniky, ale stav ne-čistoty je, žiaľ, stále rovnaký web page Excel.

Na mojich fotografiách prezentujem stav ne-čistoty a ne-funkčnosti 5 svietidiel k 13. júlu 2013 na vybraných miestach Sharebox download.

[nggallery id=2397]

Martin VALO
13. júla 2013

REKLAMA