Úvod Bleskovky Zlodeji ukradli v noci predvádzacie vozidlo priamo z areálu autosalónu

Zlodeji ukradli v noci predvádzacie vozidlo priamo z areálu autosalónu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V noci zo štvrtka  5. septembra na piatok 6. 9. ukradli zlodeji z areálu autosalónu na Bratislavskej ceste v Piešťanoch predvádzacie vozidlo Renaul Magane GT Line v modrej metalíze 킹오브 99 다운로드. Podarilo sa im to napriek uzamknutej bráne i prítomnosti vrátnika. Ukradli tiež evidenčné čísla z ďalšieho zaparkovaného auta, ktoré zrejme použili na ukradnutý Renault. 

Ku krádeži došlo medzi ôsmou večer, keď bolo auto ešte na svojom mieste a štvrtou hodinou ráno, keď bola zistená manipulácia s bránou. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Auto bolo odparkované na mieste pre predvádzacie vozidlá  na dvore – parkovisku priamo pred predajňou v uzamknutom objekte wind or a little wedge. Plánovali sme ho vystaviť na sobotňajšej akcii na letisku vo Vojenskom historickom múzeu. Auto teda bolo umyté, naleštené a bol na ňom reklamný polep,“ hovorí jeden z prevádzkovateľov predajne. 

Auto slúžiace na predvádzacie účely malo najazdených približne 250 km hp laptop touchpad driver. Jeho hodnota je viac ako 20-tisíc eur.  Ak ste ho videli, môžete volať majiteľom na 0905 030176. Po vozidle pátra polícia i členovia skupiny HAKA Download the android image.

-red-

REKLAMA