Úvod Bleskovky Kúpele pod novou značkou s novým logom. Teraz sú Ensana

Kúpele pod novou značkou s novým logom. Teraz sú Ensana

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Slovenské liečebné kúpele Piešťany sa od úvodu septembra prezentujú novou značkou a logom. Kúpeľné hotely majú v názve namiesto Danubius slovo Ensana Gyro3d download. Danubius Hotels Group totiž zmenil názov na Ensana.

Čo viedlo spoločnosť k zmene a či sú s ňou spojené aj zmeny vo vlastníckej štruktúre, zatiaľ firma oficiálne neinformovala Harry Potter Mixed Blood Prince. Obchodným partnerom 4. septembra oznámila zmenu názvu, pričom obchodné podmienky zostávajú rovnaké. Ensana sa prezentuje ako sieť kúpeľných hotelov v Českej republike, Maďarsku, Rumunsku a na Slovnensku 리얼 레이싱 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Naďalej funguje webová stránka Danubius Hotels   avšak pribudla tiež stránka Ensana Hotels.  Z jej ponuky oproti Danubius vypadli kongresové hotely v Anglicku, či Maďarsku 네이버 티비 캐스트 다운로드. Hotely v Piešťanoch majú podľa prezentácie nové názvy a tak napríklad Danubius Health Spa Resort Thermia Palace je po novom Thermia Palace Ensana Health Spa Hotel, alebo Hotel Jalta sa aktuálne volá Jalta Ensana Health Spa Hotel mysql manual.

V prezentácii hotelov firma uvádza, že zariadenia Ensana  predstavujú jedinečnú príležitosť na zlepšenie zdravia a pohody. „Naša široká ponuka kúpeľných hotelov využíva silu prírodných zdrojov na podporu fyzického zdravia a emocionálnej rovnováhy. Spájame liečebné vlastnosti termálnych a minerálnych vôd, bahna a iných prírodných zdrojov s osvedčenými liečebnými postupmi a modernými diagnostickými metódami. O tieto poznatky sa delíme s našimi hosťami v siedmich európskych destináciách, ktoré dýchajú históriou, kultúrou a krásou,“ informuje sieť Ensana na svojej stránke 이젠 잊기로 해요 다운로드.

-red- Grafika: Ensana Hotels

REKLAMA