Úvod Bleskovky Za zachovanie festivalu Grape v Piešťanoch rozbehli petíciu

Za zachovanie festivalu Grape v Piešťanoch rozbehli petíciu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Organizátori festivalu Grape, ktorý sa už desať rokov koná vždy v auguste v Piešťanoch, oznámili pred pár dňami, že začínajú hľadať nové miesto gunshots. Dôvodom je informácia, ktorú dostali na minulotýždňom rokovaní, že je predpoklad nárastu počtu letov a festival sa tak v Piešťanoch nebude môcť konať 퍼펙트 월드 다운로드. Jeho fanúšikovia teraz rozbehli online petíciu za zachovanie podujatia v Piešťanoch Sketch Crack.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Mesto Piešťany je na Slovensku aj v širšom okolí známe svojím bohatým kultúrnym životom, obzvlášť v priebehu letných mesiacov 13-hour download. Na jednu z najvýznamnejších akcií, ktoré sa v Piešťanoch každoročne konajú, sa od roku 2010 vypracoval hudobný festival Grape. Každoročne priláka do Piešťan tisíce návštevníkov (v roku 2019 20 000), prevažne mladých ľudí, ktorých by inak do kúpeľného mesta bol problém pritiahnuť internet attachments. Festival, konajúci sa na letisku Piešťany, slúži nielen na propagáciu mesta na kultúrnej mape Európy (2x sa dostal medzi top 10 najlepších malých festivalov Európy), ale vďaka ubytovaniu návštevníkov aj v meste (v čase festivalu v roku 2019 boli vybookované takmer všetky kapacity hotelov aj súkromných ubytovaní) a vďaka ich využívaniu služieb má z neho prospech aj piešťanská ekonomika Russen Crack. 3. septembra 2019 sa objavila informácia, že Trnavský samosprávny kraj ako väčšinový vlastník letiska Piešťany pre snahu o „rozlietanie“ letiska a zvýšenie počtu charterových letov počas letných mesiacov už s Grapeom na letisku v roku 2020 nepočíta,“ píše sa v popise petície, ktorej iniciátorom je Piešťanec Jakub Konečný Sesse download.

Petícia má za cieľ dosiahnuť, aby bol festival na piešťanskom letisku zachovaný. Iniciátor tvrdí, že podujatie je s letisko za desať rokov existencie už previazané a ide o ideálnu plochu, ktorú umiestnením aj rozlohou v širokom okolí nemožno nahradiť 윈도우 글꼴 다운로드. Podľa autora petície je možný variant kohabitácie funkčného letiska a festivalu zároveň. Teda, že v čase pravidelného konania Grapeu v druhý augustový týždeň by letisko na týždeň presmerovalo lety do Bratislavy 오목 게임 다운로드.

-red-

REKLAMA