Úvod Bleskovky Muž rozbíjal na diaľnici autá kovovou tyčou

Muž rozbíjal na diaľnici autá kovovou tyčou

REKLAMA
HA PN

Policajti v stredu 4. septembra popoludní riešili na diaľnici D1 incident, keď muž kovovou tyčou rozbíjal okná iným vozidlám. Muža sa podarilo zadržať 피파99 다운로드.


„Polícia prijala dnes popoludní oznámenie, že po diaľnici D1 v smere na Piešťany sa pohybuje muž na aute a rozbíja ostatným vodičom s kovovou tyčou predné a bočné sklá na autách monthly contract form. Predbežne bolo poškodených asi 13 áut,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave prostredníctvom svojej facebookovej stránky 삼성 갤럭시 드라이버 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger

Polícia podľa vyhlásenia zisťuje motív konania 41 ročného Bratislavčana a rozsah spôsobených škôd. Viac informácií poskytne, hneď ako to bude možné short-haired mr.

Podľa TV Markíza sa muž postavil priamo pred autá a s teleskopickým obuškom trieskal po všetkom, čo mu prišlo pod ruku 터치패드 다운로드. Za plnej premávky prešiel aj na druhú stranu diaľnice, kde pokračoval. Televízia informovala, že muža si zobrali do parády nahnevaní vodiči tak, že ho museli hospitalizovať s rozbitou hlavou v piešťanskej nemocnici 원펀맨 오프닝 다운로드.

-red-

REKLAMA