Úvod Bleskovky Pozor na podvodníkov. Elektromer sa vymieňa bezplatne

Pozor na podvodníkov. Elektromer sa vymieňa bezplatne

REKLAMA
Knebl

V uplynulých dňoch boli zaznamenané v meste Myjava prípady, keď podvodník navštívil domácnosti a snažil sa zinkasovať peniaze za výmenu elektromeru 창피해 다운로드. Je možné, že sa o to pokúsi aj v iných mestách, či obciach. Západoslovenská distribučná pred takýmito prípadmi varuje a informuje, že za výmenu elektromeru sa neplatí 셜록홈즈 소설 다운로드.

Výmenu elektromera realizujeme bezplatne a v prípade, ak sa elektromer nachádza na dostupnom mieste, môže ju náš pracovník zrealizovať aj bez prítomnosti zákazníka, či majiteľa/nájomcu príslušnej nehnuteľnosti Download Canon mp3. V takom prípade nechávajú zamestnanci ZSD na mieste výmeny elektromera oznam na oficiálnom tlačive spoločnosti, že výmenu zrealizovali. Zákazníci nám dali k dispozícii práve toto tlačivo, ktoré podvodník našiel a pripísal naň údaj o platbe za takúto výmenu a príslušnú sumu následne od zákazníka spoločnosti Západoslovenská distribučná prijal,“ približuje situáciu Michaela Dobošová, hovorkyňa ZSD noise meter app.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Spoločnosť Západoslovenská distribučná žiada svojich zákazníkov, aby boli ostražití a v žiadnom prípade požadovanú sumu neuhrádzali mmd 다운로드. Výmena elektromera je bezplatná služba, navyše spoločnosť Západoslovenská distribučná nikdy nevyžaduje od svojich zákazníkov platbu v hotovosti Watman download. Zároveň svojich zákazníkov upozorňuje, že osoba konajúca v mene spoločnosti Západoslovenská distribučná musí byť viditeľne označená služobným preukazom Download the document viewer. V prípade akýchkoľvek pochybností o dôveryhodnosti osoby, ktorá tvrdí, že je oprávnená konať v mene spoločnosti Západoslovenská distribučná, sa zákazníci môžu obrátiť na jej zákaznícku linku 0850 333 999,“ dodáva M Download Acronis True Image 2018. Dobošová.
-red- Zdroj: TS ZSD

REKLAMA