Úvod Bleskovky Ďalší rybár obvinený z pytliactva

Ďalší rybár obvinený z pytliactva

REKLAMA

V piatok 7. júna vykonala rybárska stráž kontrolu pri vodnej nádrži Sĺňava. Výsledkom je podané trestné oznámenie za pytliactvo a za útok na verejného činiteľa sound file.

„Pri kontrole bol pristihnutý pán, ktorý mal privlastnených troch kaprov, pričom jedného z nich stihol vyhodiť do vody like fate you love. Pán niekoľkokrát neuposlúchol výzvu rybárskej stráže, bol arogantný, drzý a dokonca jedného člena rybárskej stráže sotil do vody. V povolenke nemal zapísaného ani jedného kapra, ktorých mu rybárska stráž zadržala a to 45, 66 cm 우라라 미로첩 다운로드. Ďalšieho mal napísaného v povolenke 47 cm, ale to na revíri Váh č.6. s dnešným dátumom. Do konca nemal napísaný ani príchod na VN Sĺňava 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드! Dokopy mu boli odvážené ryby v celkovej hmotnosti 10,65 kg,“ informovala na svojej facebookovej stránke Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Piešťany soil too.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany

Povolenku a rybársky lístok zadržala polícia ako dôkaz. Na rybára bolo podané trestné oznámenie za trestný čin pytliactva a útoku na verejného činiteľa Puyopuyo mp3.

Podobný prípad sa odohral v apríli, keď rybár ulovil kapra v čase, keď to bolo zakázané What abouting. Okresný súd Piešťany vydal v tomto prípade trestný rozkaz, na základe ktorého uznal obvineného za vinného z prečinu pytliactva a uložil mu peňažný trest vo výmere 300 Eur a pre prípad, že by výkon peňažného trestu bol úmyselne zmarený aj náhradný trest odňatia slobody vo výmere 4 mesiace Wow background download. Zároveň mu súd uložil trest prepadnutia veci, trest zákazu činnosti – výkonu rybárskeho práva vo výmere 2 roky a tiež ho zaviazal, aby nahradil poškodenému škodu vo výške 30 Eur rainbow songs.

-red- Foto: MO SRZ Piešťany

REKLAMA