Úvod Bleskovky Ďalší rybár obvinený z pytliactva

Ďalší rybár obvinený z pytliactva

REKLAMA

V piatok 7. júna vykonala rybárska stráž kontrolu pri vodnej nádrži Sĺňava. Výsledkom je podané trestné oznámenie za pytliactvo a za útok na verejného činiteľa sound file.

„Pri kontrole bol pristihnutý pán, ktorý mal privlastnených troch kaprov, pričom jedného z nich stihol vyhodiť do vody like fate you love. Pán niekoľkokrát neuposlúchol výzvu rybárskej stráže, bol arogantný, drzý a dokonca jedného člena rybárskej stráže sotil do vody. V povolenke nemal zapísaného ani jedného kapra, ktorých mu rybárska stráž zadržala a to 45, 66 cm 우라라 미로첩 다운로드. Ďalšieho mal napísaného v povolenke 47 cm, ale to na revíri Váh č.6. s dnešným dátumom. Do konca nemal napísaný ani príchod na VN Sĺňava 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드! Dokopy mu boli odvážené ryby v celkovej hmotnosti 10,65 kg,“ informovala na svojej facebookovej stránke Miestna organizácia Slovenského rybárskeho zväzu Piešťany soil too.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Povolenku a rybársky lístok zadržala polícia ako dôkaz. Na rybára bolo podané trestné oznámenie za trestný čin pytliactva a útoku na verejného činiteľa Puyopuyo mp3.

Podobný prípad sa odohral v apríli, keď rybár ulovil kapra v čase, keď to bolo zakázané What abouting. Okresný súd Piešťany vydal v tomto prípade trestný rozkaz, na základe ktorého uznal obvineného za vinného z prečinu pytliactva a uložil mu peňažný trest vo výmere 300 Eur a pre prípad, že by výkon peňažného trestu bol úmyselne zmarený aj náhradný trest odňatia slobody vo výmere 4 mesiace Wow background download. Zároveň mu súd uložil trest prepadnutia veci, trest zákazu činnosti – výkonu rybárskeho práva vo výmere 2 roky a tiež ho zaviazal, aby nahradil poškodenému škodu vo výške 30 Eur rainbow songs.

-red- Foto: MO SRZ Piešťany

REKLAMA