Úvod Bleskovky Za Ekologický čin roka ocenení aj piešťanskí skauti

Za Ekologický čin roka ocenení aj piešťanskí skauti

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trnavská župa vyhlásila pri príležitosti Svetového dňa životného prostredia výsledky 8. ročníka súťaže Ekologický čin roka 공인중개사 모의고사 다운로드. Medzi ocenenými boli aj piešťanskí skauti.

Zámerom župy bolo upriamiť pozornosť na globálne problémy spojené so životným prostredím a na spôsoby ich riešenia na regionálnej úrovni pcsx2 0.9.5 다운로드. Odborná komisia hodnotila prihlásené projekty v dvoch kategóriách: v jednej projekty predkladali občianske združenia, obce, dobrovoľníci a v druhej materské, základné a stredné školy Cat gamesed. Dovedna sa do súťaže prihlásilo rekordných dvadsať projektov.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V prvej kategórii bol najúspešnejší projekt Občianskeho združenia Komunita Zelenča s názvom „Triedenie odpadu“ 이클립스 메이븐 다운로드. Členovia združenia formou osobných rozhovorov, letákmi a informačným panelom zvýšili v obci povedomie o separovaní odpadu v obci. Okrem toho pravidelne zbierajú odpadky, sadia stromy a osádzajú vtáčie búdky fastboot 다운로드. Na druhom mieste sa umiestnil projekt Slovenského skautingu, 80. zboru Ginko Piešťany s názvom „Ako na EKO a Čistím naše mesto“. Tretie miesto obsadili dva projekty – „Živá lúka“ Občianskeho združenia Zeleň a „Smeťozbery“ dobrovoľníckej skupiny DOZOR HC (Dobrovoľný občasný zber odpadkov rukami Hlohovec) 구글 크롬 설치파일 다운로드.

V kategórii škôl porotu najviac zaujal projekt Základnej školy Andreja Radlinského v Kútoch, v rámci ktorého žiaci premenili zarastený pozemok na upravenú školskú záhradu 고속도로 표지판 다운로드. Okrem nových chodníkov, ohniska, vyvýšených záhonov a lavičiek pribudli aj rozhľadňa, altánok, či ohrada pre sliepky. Na druhom mieste sa umiestnil projekt Gymnázia Jána Hollého Trnava s názvom „Zóna bez peňazí.“ Tretie miesto opäť zdieľajú dva projekty: „Zeleň v materskej škole“ Materskej školy – Óvoda, Šamorín a „Rozmýšľajme globálne a konajme lokálne“ Obchodnej akadémie Veľký Meder legal copper code.

TS TTSK Foto: TTSK

REKLAMA