Úvod Aktuality Rybár obvinený z pytliactva už pozná svoj trest

Rybár obvinený z pytliactva už pozná svoj trest

REKLAMA

Na Veľký piatok riešila rybárska stráž a polícia pri Váhu v Piešťanoch prečin pytliactva Download alarm bells. Rybár z miestnej organizácie Slovenského rybárskeho zväzu ulovil a zabil kapra, i keď je momentálne jeho lov zakázaný. Polícia ho obvinila v superrýchlom konaní a súd vydal trestný rozkaz Fantastic 4 download.


„Trestné oznámenie podala na polícii rybárska stráž, ktorá obmedzila podozrivého muža na osobnej slobode 패트와매트 다운로드. Následne ho polícia obvinila v tzv. superrýchlom konaní z prečinu pytliactva, pričom muž bol aj právoplatne odsúdený,“ hovorí Martina Kredatusová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl

„Okresný súd Piešťany vydal dňa 21 천재교육 교과서 pdf 다운로드. 4. 2019 trestný rozkaz, na základe ktorého uznal obvineného za vinného z prečinu pytliactva a uložil mu peňažný trest vo výmere 300 Eur a pre prípad, že by výkon peňažného trestu bol úmyselne zmarený aj náhradný trest odňatia slobody vo výmere 4 mesiace c Cleaner download. Zároveň mu súd uložil trest prepadnutia veci, trest zákazu činnosti – výkonu rybárskeho práva vo výmere 2 roky a tiež ho zaviazal, aby nahradil poškodenému škodu vo výške 30 Eur 엑소 템포 다운로드. Trestný rozkaz je právoplatný,“ informovala Jana Kondákorová, hovorkyňa Krajského súdu v Trnave a a okresných súdov v jeho obvode 서전 시뮬레이터 다운로드.

-red- Foto: MsO SRZ Piešťany

REKLAMA