Úvod Aktuality Rybár si zavaril, keď ulovil kapra. Je obvinený z pytliactva

Rybár si zavaril, keď ulovil kapra. Je obvinený z pytliactva

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na Veľký piatok si rybár pri Váhu v lokalite Piešťan svojim konaním vyslúžil trestné oznámenie pre pytliactvo. Ulovil a privlastnil si 57 cm kapra s plnou ikernačkou 국제시장 영어자막 다운로드. Prípad riešila aj polícia. Po polnoci sa veci otočili a polícia mala riešiť naopak rybársku stráž.

V piatok 19 iptime searcher. apríla popoludní zavolali rybári rybársku stráž, pretože partia oproti nim ulovila kapra, napriek tomu, že momentálne je jeho lov zakázaný 사탄의인형 2019 다운로드. Rybárska stráž našla kapra pod karavanom pristaveným pri vode. Mal prepichnutú hlavu. Podľa vyjadrenia rybárskej stráže na facebookovej stránke MsO SRZ Piešťany po príchode polície, museli ešte čakať na technika, ktorý musel prísť z Trnavy 바이트 계산기 다운로드. Na pytliaka bolo podané trestné oznámenie.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V noci sa prípad otočil. Pri napätej situácii, ktorá pri vode bola, stráž mŕtveho kapra zabudla pri rieke 화이트 라이언 찰리 다운로드. Keď sa vrátili, aby kapra zobrali, boli obvinení, že išli po sebe upratať stopy, potom čo kapra len tak vyhodili. Tento raz zavolali políciu rybári a mali ísť podať trestné oznámenie na rybársku stráž Modern Combat.

Článok budeme aktualizovať o vyjadrenie polície Parasitic Water Part 1.

Informácie o zákaze lovu prináša MsO SRZ Piešťany na svojej facebookovej stránke. Kapor sa momentálne nesmie loviť ani na Dlhých kusoch a Kazetách, keďže tu boli vykonané násady helix jump 다운로드.

-th- Foto: MsO SRZ Piešťany

REKLAMA