Úvod Aktuality Župa prináša užitočný sumár informácií o chorobe Covid-19 v tlačenej podobe

Župa prináša užitočný sumár informácií o chorobe Covid-19 v tlačenej podobe

REKLAMA

Obyvatelia trnavskej župy si v týchto dňoch nájdu v poštových schránkach tlačový materiál Zdravá župa, bohatý na informácie a praktické rady ako zvládnuť pandémiu ochorenia Covid-19 vo fyzickom i duševnom zdraví 문명의 충돌 다운로드. K dispozícií bude aj dvojjazyčná, slovensko-maďarská verzia.

„Slovensko žije pod tlakom pandémie už deväť mesiacov. Každý deň sme vystavení množstvu nových informácií 알함브라 궁전의 추억 8화 다운로드. Žiaľ aj vrátane hoaxov a dezinformácií. Cieľom týchto novín je poskytnúť našim obyvateľom jasné, ucelené a praktické informácie. Také, ktoré im pomôžu sa rýchlo zorientovať, a snáď aj potešia Google Drive folder. Distribuujeme ich do schránok, pretože myslíme aj na tých, ktorí nemajú prístup na internet,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na ich stránkach je rozhovor s Milanom Kňažkom, ktorý náročný boj s vírusom vyhral, ale aj návod ako si v týchto chvíľach udržať okrem fyzického aj duševné zdravie movie Glory of the Clan. K tomu môže poslúžiť pár jednoduchých trikov, pripravených v spolupráci s Ligou pre duševné zdravie. Školáci aj rodičia nájdu návod, ako hravo a bez zbytočného stresu zvládnuť dištančné vzdelávanie 무료 성경 듣기 다운로드. Súčasťou novín je aj výber mýtov a faktov o pôvode a šírení Covid-19.

„Táto choroba nám zmenila životy zo dňa na deň k nepoznaniu. Naša župa a jej obyvatelia jej čelia veľmi dobre. K prekonaniu ťažkého obdobia a jeho následkov môžeme prispieť solidaritou, empatiou a predovšetkým zodpovednosťou,“ povedal župan Jozef Viskupič.

Magazín je dostupný aj ako pdf súbor na webstránke www.zdravazupa.sk, na ktorej nájdete aj iné informácie a všetky dôležité aktuality v slovenskom i maďarskom jazyku.

Zdroj: Tlačová správa TTSK

REKLAMA