Úvod Aktuality Madunice vyhlásili zbierku pre 6-ročného chlapca, ide mu o život

Madunice vyhlásili zbierku pre 6-ročného chlapca, ide mu o život

REKLAMA
Skola Rakovice

Nádejou pre Timura Kudláča z Maduníc je experimentálna liečba v Izraeli. Špeciálnu transplantáciu kostnej drene však slovenské zdravotné poisťovne nepreplácajú, obec preto vyhlásila verejnú zbierku Love Live 1st.

Účelom dobrovoľnej zbierky vyhlásenej Obecným zastupiteľstvom Madunice je získanie finančných prostriedkov na záchranu života a zdravia Timura Kudláča 엘사 사진 다운로드. Peniaze budú použité na úhradu nákladov spojených s operáciou a liečením ťažko chorého dieťaťa v zahraničí. Potrebných je 200-tisíc eur Sept.

REKLAMA
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Chlapcovi v marci diagnostikovali úbytok bielej mozgovej hmoty (metachromatická leukodystrofia). „Pri chorobe sa narúša ochranný obal nervov – myelin na mozgu a Timur prichádza o všetky svoje schopnosti ako je chôdza, reč, motorika,“ uvádza na svojej web stránke obec Madunice Good guy download.

Rodičia sa nevzdali a rozbehli viacero aktivít, aby sa im podarilo syna zachrániť. Pomocnú ruku im podalo aj obecné zastupiteľstvo, ktoré vyhlásilo dobrovoľnú zbierku trvajúcu počas mesiaca november a z obecného rozpočtu poukázalo 1 500 eur Microsoft toolkit. Pomôcť môže každý prostredníctvom účtu obce Madunice v Prima banke (IBAN: SK97 5600 0000 0063 2224 3002, SWIFT: KOMASK2X, VS: 2932020 s poznámkou: zbierka Timur).

Vyúčtovanie zbierky zabezpečí starostka obce Alena Jelušová, ktorá ho predloží na najbližšie rokovanie obecného zastupiteľstva.

Text: Martin Palkovič Foto: https://timurko.webnode.sk/

REKLAMA