Úvod Aktuality Od pondelka hasičskí zdravotníci v Piešťanoch netestujú

Od pondelka hasičskí zdravotníci v Piešťanoch netestujú

REKLAMA

Na Slovensku zostáva iba tucet odberných miest, ktoré prevádzkuje Hasičský a záchranný zbor. Mestské kultúrne stredisko Piešťany už v zozname nie je 격동고딕 ttf 다운로드. Informovalo o tom Prezídium HaZZ.

Od pondelka 16. novembra je v okrese Piešťany iba jedno miesto, kde sa môžu nechať ľudia bezplatne testovať na ochorenie covid-19 evernote 다운로드. Ide o Národný ústav reumatických chorôb, kde zdravotníci robia stery z nosohltanu počas pracovných dní od 10.00 do 13.00 h (v utorok 17. 11. je štátny sviatok, testovať sa nebude) malware samples.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
PN Taxi
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger

Ministerstvo vnútra aj Prezídium Hasičského a záchranného zboru v nedeľu oznámili, že odberné miesto, ktoré hasiči prevádzkovali v Mestskom kultúrnom stredisku Piešťany, nebude od pondelka otvorené 동영상 분할 다운로드. Najbližšie takéto miesto v réžii hasičov je v Hlohovci (Kino Úsmev).

Vláda predĺžila núdzový, ktorý na Slovensku platil aj doteraz, o ďalších 45 dní Rampage City. Skončil však zákaz vychádzania aj povinnosť preukázať sa certifikátom o negatívnom výsledku testu na ochorenie covid-19.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA