Úvod Aktuality Od pondelka hasičskí zdravotníci v Piešťanoch netestujú

Od pondelka hasičskí zdravotníci v Piešťanoch netestujú

REKLAMA

Na Slovensku zostáva iba tucet odberných miest, ktoré prevádzkuje Hasičský a záchranný zbor. Mestské kultúrne stredisko Piešťany už v zozname nie je 격동고딕 ttf 다운로드. Informovalo o tom Prezídium HaZZ.

Od pondelka 16. novembra je v okrese Piešťany iba jedno miesto, kde sa môžu nechať ľudia bezplatne testovať na ochorenie covid-19 evernote 다운로드. Ide o Národný ústav reumatických chorôb, kde zdravotníci robia stery z nosohltanu počas pracovných dní od 10.00 do 13.00 h (v utorok 17. 11. je štátny sviatok, testovať sa nebude) malware samples.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Ministerstvo vnútra aj Prezídium Hasičského a záchranného zboru v nedeľu oznámili, že odberné miesto, ktoré hasiči prevádzkovali v Mestskom kultúrnom stredisku Piešťany, nebude od pondelka otvorené 동영상 분할 다운로드. Najbližšie takéto miesto v réžii hasičov je v Hlohovci (Kino Úsmev).

Vláda predĺžila núdzový, ktorý na Slovensku platil aj doteraz, o ďalších 45 dní Rampage City. Skončil však zákaz vychádzania aj povinnosť preukázať sa certifikátom o negatívnom výsledku testu na ochorenie covid-19.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA