Úvod Aktuality Župa: Nemocnice by si nemali pacientov s Covid-19 medzi sebou posielať

Župa: Nemocnice by si nemali pacientov s Covid-19 medzi sebou posielať

REKLAMA

Trnavský župan Jozef Viskupič rokoval s  riaditeľmi dunajskostredskej, galantskej, piešťanskej, trnavskej a skalickej nemocnice, aby si vymenili aktuálne informácie o vývoji epidemiologickej situácie, ako aj skúsenosti so zvládaním prvej vlny 얼티메이커 다운로드.

„Trnavská župa, aj napriek tomu, že nie je zriaďovateľom nemocníc, priebežne komunikuje s ich riaditeľmi. Aj za účasti zástupkyne Krajského operačného strediska Záchrannej zdravotnej služby sme sa na dnešnom rokovaní dohodli na zlepšení koordinácie manažmentu pacientov s podozrením na ochorenie Covid-19 WonderBoy. Nechceme, aby sa stávalo, že ich nemocnice nebudú ochotné vyšetriť a budú si ich medzi sebou posielať,“ uviedol trnavský župan Jozef Viskupič surface 3 복구 이미지 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Navyše všetci zástupcovia nemocníc vyjadrili potrebu zefektívniť fungovanie mobilných odberových miest. Požadujú najmä zreálniť platby poisťovní za odbery, pretože dnes nereflektujú celkové náklady nemocníc, ktoré zahŕňajú aj personálne zabezpečenie a ochranné prostriedky rt jar.

„Z nášho dnešného rozhovoru tiež vyplynulo, že všetci sme na tepe dňa a vývoj epidemiologickej situácie pozorne sledujeme Man of Mask. Nateraz môžem povedať, že sme na prípadnú druhú vlnu pripravení,“ doplnil Viskupič.

Trnavský samosprávny kraj sa zapojil do tvorby Pandemického plánu pre Slovensko, ktorý Pandemická komisia vlády SR schválila minulý týždeň. Podľa neho bude postupovať aj úrad Trnavského samosprávneho kraja pri pandémii ochorenia COVID-19 a iných respiračných ochoreniach. Do pandemického strediska Okresného úradu v Trnave navrhol kraj svojich zástupcov za zdravotníctvo, sociálne veci a oblasť školstva.

Text: Tlačová správa TTSK

REKLAMA