Úvod Aktuality Nehoda obmedzila dopravu na diaľnici pri Novom Meste nad Váhom

Nehoda obmedzila dopravu na diaľnici pri Novom Meste nad Váhom

REKLAMA
Skola Rakovice

V stredu 19. augusta v skorých ranných hodinách došlo na diaľnici D1 v katastri Nového Mesta nad Váhom k dopravnej nehode nákladného vozidla, ktorá na niekoľko hodín obmedzila dopravu na diaľnici a tiež na ceste I/61 쥐가 백마리 다운로드.

„Podľa doterajších zistení, k dopravnej nehode došlo tak, že 38-ročný vodič viedol jazdnú súpravu tvorenú z ťahača a návesu po diaľnici D1 v smere od Žiliny na Bratislavu 정령왕 엘퀴네스 다운로드. V mieste dopravnej nehody v dôsledku toho, že jeho schopnosť viesť vozidlo bola znížená únavou, zaspal a plynule zišiel s vozidlom mimo vozovku vpravo,“ informovalo Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trenčíne 취영롱 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Knebl
Dompek Pizza 2021

Vozidlo prednou časťou ťahača narazilo do kovových zvodidiel diaľnice D1 a následne vodič prudko strhol riadenie vľavo, v dôsledku čoho sa s jazdnou súpravou prevrátil na pravý bok 국제시장 영어자막 다운로드. Pri prevrátení návesom zachytil oplotenie diaľnice a protihlukovú stenu.
V dôsledku dopravnej nehody vznikla škoda na jazdnej súprave a náklade, ktorý prevážal predbežne vyčíslená na asi 70-tisíc eur iptime searcher.

Národnej diaľničnej spoločnosti poškodením zvodidiel a protihlukovej steny vznikla škoda vo výške približne 50000 eur. Vodič utrpel pri dopravnej nehode ľahké zranenia.

Polícia pripomína, že pred jazdou na dlhšiu trasu je potrebné poriadne si odpočinúť a uvedomovať si riziko mikrospánku. Dôležité je tiež robiť po každých dvoch hodinách aspoň krátku prestávku, dodržiavať pitný režim.

„Najlepším riešením pri únave je spánok. Vetranie otvorením okna, zvýšenie hlasitosti autorádia alebo krátke cvičenie vám pomôže len v zanedbateľnej miere,“ pripomína polícia.

Zdroj: KR PZ v Trenčíne

REKLAMA