Úvod Aktuality ZORBING DAY odštartoval, po turnaji si ho môžu vyskúšať všetci záujemcovia

ZORBING DAY odštartoval, po turnaji si ho môžu vyskúšať všetci záujemcovia

REKLAMA
Esesko

Futbalový štadión PFK zažíva dnes 10. septembra množstvo aktivít, ktoré sú určené pre rodiny s deťmi. Od 9:00 začala detská burza, deti si mohli užiť rôzne aktivity súvisiace s futbalom i nafukovacie hrady roll shop. S miernym meškaním vypukol aj zorbingový futbalový turnaj. Po jeho skončení približne o 16:00 si budú môcť zábavu v priehľadných guliach nafúknutých vzduchom vyskúšať všetci záujemcovia 공유기 펌웨어 다운로드. Podujatie pripravilo občianske združenie MARESSA v spolupráci s PFK Piešťany a peniaze, ktoré sa prostredníctvom neho vyzbierajú, budú použité na zlepšenie života klientov piešťanského Alzheimercentra bitbucket 소스.

IMG_7203_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Cieľom nášho občianskeho združenia je pripravovať pre verejnosť kultúrne, spoločenské a športové podujatia, ktorým sa však snažíme pridať  nejaký hlbší charitatívny rozmer 봉신연의 다운로드. Približne pred rokom sme organizovali podujatie, vďaka ktorému sme pomohli piešťanskému útulku a jeho obyvateľom sme venovali množstvo potrebných vecí 82년생 김지영 pdf. Tento rok sme sa rozhodli touto formou podporiť Alzheimercentrum a i keď v našich možnostiach nie je venovať im obrovské sumy peňazí alebo veľkolepé dary, pomôžeme týmto ťažko chorým ľuďom aspoň tým, že im spríjemníme ich voľnočasové aktivity,“ povedala o podujatí predsedníčka občianskeho združenia MARESSA Marcela Sedláková Welcome2Life Download.

IMG_7216_resize

„Myslím si, že pomáhať si je úplne tá najzákladnejšia vec Watch Twitch Broadcast replay download. Je strašne veľa ľudí s problémami či už individuálnych prípadov alebo tých, ktorí patria k nejakej skupine. Je dôležité na nich upriamovať pozornosť a to nielen preto, že si to neskutočne vážia, ale aj kvôli tomu, že táto pozornosť nás nestojí veľa a pre nich je naopak veľmi dôležitá, pretože vedia, že na svoje problémy nie sú sami one mail. Navyše nikdy nevieme čo sa nám samým môže prihodiť a kedy budeme potrebovať pomoc druhých,“ dodala Marcela Sedláková.

final_max

-lt-

REKLAMA