Úvod Aktuality Zomrel Karol Fano. Obetavý človek, ktorý venoval množstvo času a energie vtákom...

Zomrel Karol Fano. Obetavý človek, ktorý venoval množstvo času a energie vtákom i veveričkám

REKLAMA

V sobotu 15. júna 2019 zomrel vo veku nedožitých 97 rokov Karol Fano. Bol laureátom Ceny primátora v oblasti ochrany životného prostredia za rok 2008 music book. Desiatky rokov sa staral o prikrmovanie zvierat v Mestskom parku.

Ku kŕmeniu a starostlivosti o vtáky a veveričky sa dostal po tom, ako so svojou vnučkou navštívil kúpeľné mesto Luhačovice Samsung Restore Solution 8 download. Tam boli tieto zvieratá zvyknuté prísť si po jedlo až k ľuďom sediacim na lavičkách. Preto sa rozhodol aj v priestoroch piešťanského mestského parku vytvoriť takúto lokalitu 내사랑내곁에 다운로드. Venoval sa im takmer polstoročie deň čo deň, za každého počasia. Veveričky poznal po mene. Za zimu priniesol svojim obľúbencom aj 150 kg slnečnicových semien Production 101 Season 2 Episode 1. Na krmivo minul aj celú finančnú odmenu, ktorú dostal spolu s Cenou primátora. Výnimočnosť starostlivosti, či záľuby, ocenila v roku 2012 aj Spoločnosť Fernanda Martinenga v Bratislave a udelila mu Krištáľové srdce 환상수호전 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Pôvodnýn povolaním bol obchodník, ktorý pracoval vo Viedni u Juliusa Meinla, potom v Trenčíne, neskôr sa stal cechmajstrom v pekárňach a na starosti mal zásobovanie v Seredi, Galante, Piešťanoch a iných mestách Download dinosaurs on the Korean peninsula. Bol to práve on, kto postavil prvú plynovú pekáreň v Novom Meste nad Váhom. Úspešne viedol u Piešťancov obľúbený mliečny bar a neskôr obchod s krištáľovým sklom Naver Sports Download.

Česť jeho pamiatke!
Zdroj: www.piestany.sk

Súvisiace články:

Karol Fano hľadá nástupcu, miesto ponúkal aj primátorovi

Štedrý deň majú aj zvieratá v parku 태양의 후예 노래 다운로드. Karol Fano dúfa, že ich búdky prežijú Silvester

O vtákoch v parku sa dozviete z novej infotabule

Deň čo deň, už 38 rokov

 

 

REKLAMA