Úvod Aktuality Deň čo deň, už 38 rokov

Deň čo deň, už 38 rokov

Každý deň, či je leto a či zima, už 38 rokov chodí Karol Fano z Piešťan do mestského parku kŕmiť „svoje“ veveričky a vtáčiky 오디널 스케일 다운로드. Začal, keď mala jeho vnučka rok a vydržalo mu to dodnes. Zvierací obyvatelia mestského parku už poznajú hodiny dokonale, pretože vždy dopoludnia o deviatej a popoludní o druhej, ich výskyt pri kŕmidlách rapídne vzrastie 신구미호 다운로드. Ak by to nebolo tým, že poznajú hodiny, tak minimálne vedia, že sa im ujde niečo pod zub.

Podľa pána Fana, ktorý aj napriek zdravotným problémom vo veku 87 rokov vyzerá stále sviežo, žije momentálne v mestskom parku približne 25 veveričiek spss 25. Jeho obľúbenkyňou je Františka. „Tá má také didiky,“ identifikuje samicu, ktorá tento rok na jar priviedla na svet tri mláďatá resident registration copy. Uplynulú zimu minul Karol Fano na kŕmenie jeho obľúbencov 150 kg slnečnicových semien. Kŕmenie je celkom finančne náročná záľuba, a tak sa teší každému daru, ktorý pre zvieratá dostane Free Sdoku. Na krmivo minul aj všetky peniaze, ktoré získal spolu s Cenou primátora v roku 2009. V minulosti dostával z pekární staré suché rožky zadarmo, ale keďže sa doba zmenila dnes ich musí kupovať 모탈컴뱃4 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

„Tento náš park je veľká vzácnosť. Už sa tu pri mne zastavilo veľa ľudí z celého sveta, ktorý si prišli pofotiť „naše“ zvieratá,“ hovorí nadšene pán Fano 인디자인 다운로드. Zo sveta, teda konkrétne zo Švajčiarska, kde momentálne žije, príde počas leta aj vnučka pána Fana Karin. Ona bola prvotným impulzom pre kŕmenie vtákov a veveríc, a tak sa pán Fano teší, že opäť zájdu spolu do piešťanského parku appscan.

Autor: Tomáš Hudcovič   Foto: hug(o)photo agency

REKLAMA