Úvod Aktuality M & M FROM MARMARIS TO MUMBAI

M & M FROM MARMARIS TO MUMBAI

Nie každému sa podarí splniť si sen a vydá sa na niekoľko mesačnú plavbu po mori. Z tureckého prístavu Marmaris sa na 15 metrovej

plachetnici Jennifer plávajúcej pod švédskou vlajkou vydali dvaja naši známi – Marek Čulen z Piešťan a jeho priateľka Majka – do indického Mumbai. Palubný denník výpravy, spolu s tým, čo ceste predchádzalo, je zachytený na blogu, ktorý sa s dovolením autorov stáva načas súčasťou magazínu PNky 사랑해 파리 다운로드.


REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Prinášame Vám úvodné riadky z blogu:

Intro

Už o pár dní opustíme upršané československo a vydáme sa na niekoľko mesačnú plavbu po mori na 15 metrovej plachetnici Jennifer plávajúcej pod švédskou vlajkou 역도요정 김복주 1화 다운로드. 30. mája vyplávame z prístavu MARMARIS v Turecku, nachádzajúceho sa len niekoľko míľ severne od gréckeho ostrova Rhodos. Mesiac jún strávime vo východnom stredomorí tzv Kernel. Levantskom mori. Navštívíme CYPRUS, LIBANON, IZRAEL a doplavíme sa do PORT SAID, vstupnej brány do SUEZSKÉHO PRIEPLAVU v EGYPTE.

Po dvoch dňoch v Suezskom kanáli sa ocitneme v mori z najkrajšími potápačskými lokalitamy sveta, ktorého preplavba zaberie takmer celý mesiac 소셜포비아 다운로드. Poplavíme sa po africkom pobreží Červeného mora – navštívime EGYPT, SUDÁN a ERITREU.

Čaká nás „náročná“ časť plavby ADÉNSKÝM ZÁLIVOM Young Cart. Preplavíme sa úžinou Bab-el-Mandeb do JEMENU a vplávame do zálivu zvaného tiež „Pirat Alley“ kvôli častej aktivite najmä Somálských pirátov Pratus. (títo ale nešíria nelegálne hudbu, filmy ani software) „Suezskú cestu“ zo Stredozemného do Arabského mora prepláva ročne viac ako 21.000 lodí, takže máme šancu 은하영웅전설4 다운로드! :) Držte palce!

Z prístavu Aden sa poplavíme na severovýchod popri pobreží JEMENU, OMÁNU až do Perského zálivu kde doplníme pohonné hmoty v UAE (Spoj 알투비트 싱글 다운로드. Arab. Emiráty).

Na záver nám ostáva prekonať 1200 námorných míľ (2222km) nonstop preplavby „Arabským morom“ do Mumbai (Bombay) v Indii nplayer 영상 다운로드. Našťastie má Jennifer slušne vybavenú knižnicu. A potom?  Samozrejme kariéra v Bollywoode. :)

Príjemné čítanie a hojdanie sa na vlnách južných morí na http://www.mamfmtm.blogspot.com/

Odkaz na blog nájedte aj titulnej stránke nášho webu v rubrike ODPORÚČAME Naver Baseball Download.

REKLAMA