Connect with us

Aktuality

Zlaver.sk prináša do Piešťan neskutočné zľavy

Published

on

Reklama

Chcete si s priateľmi vyraziť na skvelú večeru? Alebo si dopriať s partnerom pobyt vo wellness, či masáž? Čo by ste povedali, ak by ste si mohli dopriať tieto veci, povedzme s 90 % zľavou? S www.zlaver.sk sa to môže stať skutočnosťou.

[singlepic id=9237 w=320 h=240 float=right]Do Piešťan prichádza zahraničný fenomén „hromadné nakupovanie“. Na internetovom portáli www.zlaver.sk si budete môcť vybrať z aktuálnej ponuky zliav vo vašom meste. Aktuálne je to polhodinová medová masáž len za 4,50,- €. Čo je zľava až 50 %. Podmienka na využitie tejto skvelej príležitosti je len jedna. Musí sa nazbierať minimálny požadovaný počet zákazníkov, ktorý je vždy uvedený na stránke. Tým to však nekončí !

Reklama

Od okamihu ako sa zľava stane aktívna, majú všetci záujemcovia ako aj ďalší kupujúci službu za uverejnenú cenu. Minimálny počet je individuálny, napr. na luxusnú večeru môže byť stanovený na 20, ale kúpi ju 80 ľudí. Na ozdravovaciu kúru zase 10 a nakúpi ju ľudí 30. Každá zľava, má svoje predajné obdobie zväčša 7 dní. A iba počas tohto exkluzívneho obdobia ju môžete na www.zlaver.sk kúpiť za jedinečnú cenu.

Ak vidíte, že službe o ktorú máte záujem chýba požadovaný počet ľudí, neváhajte a odporučte zľavu svojim priateľom, aby ste si ju spoločne užili sa super cenu! Ak sa nenazbiera za predajné obdobie potrebný počet, neplatíte nič.

Reklama

[singlepic id=9236 w=320 h=240 float=left]Zľavy pri tomto spôsobe nakupovania sa môžu pohybovať v rozmedzí od 50 – 90 %. Masáž, ktorá bežne stojí 20 € tak môžete získať napr. za 7 €. A to je definitívna suma, ktorú za službu zaplatíte.

Ako získať zľavu ?

Aktuálny zľavu môžete získať jednoduchým spôsobom, stačí navštíviť stránku www.zlaver.sk , vybrať si zľavu, ktorá sa Vám páči a kliknúť na jej obrázok. Vedľa obrázku sú informácie o cene, počte záujemcov, čase do ukončenia predaja a či je zľava aktívna.

Nižšie sú uvedené všetky podrobné informácie o zľave. Ako napríklad čo presne zľava zahŕňa, u koho môžete voucher (poukaz) uplatniť a v akom časovom období ju môžete využiť. Nájdete tu aj ilustračné/konkrétne fotografie, informácie o prevádzke a pododbne.

Ak chcete zľavu kúpiť, kliknite na tlačidlo „kúpiť“. Vyplňte požadované polia, množstvo kupónov a váš e-mail, na ktorý Vám kupón zašleme. Tiež vyberte spôsob platby.

Odporúčame platbu kartou on-line, je to najrýchlejší, najjednoduchší, najbezpečnejší a najpohodlnejší spôsob platby. Používame platobnú bránu, pri ktorej je garantovaný najvyšší spôsob zabezpečenia platieb cez internet. Všetky údaje, ktoré zadáte, idú priamo do banky a my s nimi v žiadnom prípade neprichádzame do kontaktu. Po potvrdení platby sú peniaze na vašom účte zarezervované. Na náš účet sa presunú iba v prípade aktivovania zľavy (naplnenia minimálneho požadovaného počtu záujemcov). V opačnom prípade sa zruší rezervácia a vy máte peniaze späť a plne k dispozícii.

Cena, ktorú zaplatíte je pre Vás definitívna. Neplatíte žiadny ďalší poplatok banke ani nedoplácate obchodníkovi !!![singlepic id=9235 w=320 h=240 float=center]

Ako využiť kupón ?

Na zadaný e-mail, Vám zašleme elektronický voucher (poukaz), ktorý si vytlačíte a následne ho uplatníte u obchodníka, ktorý danú zľavu poskytuje. Žiadne ďalšie poplatky neplatíte!

Voucher má jedinečný 16 miestny kód, ktorý je možné použiť iba JEDEN KRÁT. Preto prosím dbajte na zvýšenú opatrnosť.

Ponúkame špeciálnu službu – možnosť umiestnenia vlastného venovania na zakúpený voucher, ktorý oprávňuje k využitiu služby alebo produktu. Samozrejme, nie je na ňom uvedená cena ani výška zľavy.

Prospešné pre obe strany

Tento nový druh nakupovania však nie je prospešný len pre zákazníkov. Obchodníci si takisto prídu na svoje. Vysoké zľavy často krát prilákajú oveľa väčšie množstvo ľudí, ako im zatiaľ poskytujú bežné informačné kanály. Preto sa im oplatí tak vysoké zľavy poskytovať. Dá sa povedať, že je to reklama, za ktorú dostanú zaplatené.

Piešťany si to zaslúžia

Piešťany patria medzi veľmi vyspelé mestá a ľudia si tu radi užívajú rôzne služby. Taktiež mesto navštevuje veľa turistov a preto tu cíti zlaver.sk potenciál. Veríme, že si ľudia zvyknú na nový spôsob nakupovania a stane sa to ich každodennou rutinou. Našim cieľom je priniesť do mesta život a ruch, ktorý si v každom prípade zaslúži. Zlaver si týmto štýlom nakupovania chce získať i okolité mestá ako Nitru, Trenčín a Trnavu.

Váš zlaver.sk

Populárne články