Úvod Aktuality Závod Coca-Coly v Lúke zrejme opäť otvorí brány, prácu nájde až 100...

Závod Coca-Coly v Lúke zrejme opäť otvorí brány, prácu nájde až 100 ľudí

REKLAMA
Esesko

Spoločnosť Coca-Cola sa rozhodla ukončiť prevádzku závodu v obci Lúka ešte v roku 2015 pričom prácu stratilo až 107 ľudí. Koncern následne podporil lokalitu grantovými výzvami, ktoré pomohli v rozvoji života miestnych komunít 이혼서류 다운로드. Zdá sa, že regiónu opäť svitá na lepšie časy, opustené priestory totiž plánuje prevziať slovenský výrobca nápojov Water Holding, za ktorým stojí skupina podnikateľov okolo Jána Sabola Windows Media Encoder. Na novootvorených linkách by chcela spoločnosť produkovať nealko nápoje, malinovky a octy, zamestnanie tu zrejme nájde až 100 ľudí. Dohoda medzi slovenskou firmou a zástupcami amerického koncernu by mala byť spečatená zrejme už v septembri 모뉴먼트 밸리 다운로드. Informácie priniesol denník SME a ekonomický časopis Trend.

Do opustenej prevádzky v obci Lúka plánuje Water Holding premiestniť tak výrobu nealko nápojov Zlatá Studňa, ako aj svojich limonád Šofokola, ktoré nesú nový názov Lokálka a tiež produkciu octov Guardians of the Galaxy. Priestory chce využívať aj na skladovanie liehovín St. Nicolaus vyrábaných v Liptovskom Mikuláši, ktoré boli doposiaľ umiestnené a distribuované z Leopoldova Download the Conan Theatre Edition.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Reorganizáciu výroby a skladovania podľa informácií zverejnených v TRNEND-e plánuje holding uskutočniť kvôli rozvoju obchodu s biopalivami, ktoré predstavujú až polovicu z celkových tržieb pohybujúcich sa okolo jednej miliardy eur Internet Explorer 8 Hangul. Podnikaniu s biopalivami sa skupina podnikateľov venuje práve vo svojom najväčšom závode v Leopoldove, ktorý je však kvôli skladovacím priestorom liehovín a výrobe octu značne obmedzený 시카리오 솔다도 다운로드.

-lt/Zdroj: SME, TREND/Foto: sghk.cz-

REKLAMA