Úvod Aktuality Policajti odhalili madunického „mastičkára“, drogy odhadli na 40 705 eur

Policajti odhalili madunického „mastičkára“, drogy odhadli na 40 705 eur

REKLAMA
Esesko

Trnavskí kriminalisti pracovali od mája na odhalení drogovej trestnej činnosti, ku ktorej malo dochádzať v obci Madunice. Prípad rozpracovali pod názvom Mastičkár a zavŕšili ho úspešnou domovou prehliadkou a zadržaním podozrivej osoby it now. Na základe príkazu súdu vykonali v stredu 20. septembra dopoludnia policajti v rodinnom dome prehliadku. Muž, u ktorého sa vykonávala, sám priznal, že v dome sa nachádzajú omamné látky a tieto polícii dobrovoľne vydal 컴바둑 다운로드. Pri prehliadke polícia zaistila päť plastových vedier a niekoľko desiatok vreciek s obsahom marihuany, hnedý prášok, kryštalické látky, rôzne tablety, zatavené striekačky, vyrobené masti a iné predmety súvisiace s drogovou trestnou činnosťou Stream download.

Zaistené látky s podozrením na marihuanu, heroín, kokaín a extázu a ďalšie stopy sa podrobujú expertíznemu skúmaniu masterpiece image. Doteraz bola spracovaná a vyhodnotená časť zaistených stôp. Identifikovaných bolo vyše 7 tisíc jednorazových dávok marihuany o hmotnosti asi 3,5 kg a 479 tabliet ako extáza, pričom hodnota týchto drog predstavuje 40 705 Eur thermometer. Podozrivý tieto látky neoprávnene zadovažoval, po istú dobu prechovával a bez príslušných povolení vyrábal rôzne výrobky, ktoré ponúkal na predaj prostredníctvom sociálnej siete Eternal Light.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Na základe zhromaždených dôkazov vyšetrovateľ krajskej kriminálnej polície obvinil 26 ročného muža z Maduníc z obzvlášť závažného zločinu nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držania a obchodovania s nimi namilk sikimi magician's group. Obvinený muž bol zadržaný a umiestnený do cely policajného zaistenia. Vyšetrovateľ zároveň spracoval podnet na jeho väzobné stíhanie. Za drogovú trestnú činnosť vykonávanú v značnom rozsahu mu hrozí trest odňatia slobody na 15 až 20 rokov Linux YouTube download.

-TS Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA