Úvod Novinky Víkendové dni v Malženiciach a Hlohovci budú patriť diskgolfu

Víkendové dni v Malženiciach a Hlohovci budú patriť diskgolfu

REKLAMA

Slovenská discgolfová liga zavíta v sobotu 23. septembra do Malženíc, pričom pre kategóriu juniorov bude tento jednodňový turnaj zároveň Majstrovstvami Slovenskej republiky lg 유심 다운로드. Zároveň to budú i Majstrovstvá Slovenskej republiky v kategórii MASTER – MPM / FPM, tento turnaj však bude pokračovať druhým dňom na ihrisku v Hlohovci Hancom Office 2007.

Hrať sa bude  v Malženiciach v  Parku Húština na 11 jamiek  v kategóriach OPEN, WOMEN, JUNIOR – kategórie MJ3 (do 12 rokov), MJ1, FJ1 (do 18 rokov), MASTER – MPM, FPM. Naplánované sú dve kolá pred obedom a dve kolá poobede, bez samostatného finálového kola 나쁜녀석들 악의도시 다운로드. V prípade rovnosti výsledkov sa o konečnom umiestnení rozhoduje CTP na jamke č. 1.

REKLAMA
PN Taxi
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger

PROGRAM TURNAJA
08:30 registrácia hráčov na mieste turnaja
09:00 stretnutie hráčov
09:30 prvé kolo (2×11 jamiek) – flighty nebudú delené podľa kategórií Java 7 64-bit.
12:15 prestávka na obed
13:15 druhé kolo (2×11 jamiek) – flighty budú rozdelené tak aby juniori hrali spolu a boli doplnený vždy jedným skúseným hráčom z kategórie OPEN / WOMEN
16:00 vyhlásenie výsledkov
17:00 večera + spoločenský program

V nedeľu sa Hlohovci bude hrať v Zámockej záhrade na dočasnom 12 jamkovom ihrisku Download Detective Conan. Prvé kolo odštartuje o 9:00 h na 2×12 jamiek, druhé popoludní o 13:00 h. Po vyhlásení výsledkov o 15:30 h sa uskutočnia ešte Majstrovstvá Slovenska dievčat a chlapcov mladších ako 8 rokov, pričom hrať sa bude na tri jamky 미드 식스 다운로드.

-red- Foto: -th-

 

REKLAMA