Úvod Aktuality Kino Fontána vymenilo sedadlá, prispel aj Audivizuálny fond

Kino Fontána vymenilo sedadlá, prispel aj Audivizuálny fond

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vo štvrtok 31. augusta o 13. hodine bola do užívania slávnostne odovzdaná zmodernizovaná kinosála kina Fontána. Kompletnou výmenou prešlo 262 sedadiel noise meter app. Jedno z najnavštevovanejších jednosálových kín na Slovensku vymenilo sedadlá po štrnástich rokoch. 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Výmena stála 48 470 eur bez DPH mmd 다운로드. Polovicu sumy zaplatil Audiovizuálny fond, desiatimi tisícmi eur po odsúhlasení zastupiteľstvom finančne pomohlo mesto a zvyšok uhradilo Mestské kultúrne stredisko (MsKS) z ušetrených peňazí v rezervnom fonde Watman download.

„Dnes ukončujeme malú etapu kina Fontána, ktorá trvala štrnásť rokov a začíname novú Download the document viewer. (…) Dúfam, že aj v dnešnej dobe masmédií a počítačov bude mať kino Fontána v živote Piešťancov a návštevníkov Piešťan stále svoje miesto,“ uviedol prednosta mestského úradu Eduard Strapatý Download Acronis True Image 2018.

„Nebolo ľahké vybrať firmu, ktorá by dodala kvalitné sedačky lg전자 펌웨어 다운로드. S kolegami sme chodili po rôznych kinách a pozerali, ktoré má aké vybavenie. Samozrejme, navštívili sme firmy, dali sme výberové konanie a sme radi, že sme vybrali firmu Kino export,“ prezradila riaditeľka MsKS Marta Jurčová Sad song download. Verí, že nové sedadlá vydržia ešte dlhšie ako pôvodné.

„Pevne dúfam, že budeme mať zodpovedných návštevníkov kinosály a že si budú vážiť túto nemalú investíciu Windows 95 iso download. Staré sedadlá sme mali v takom stave, že už boli rozrezané alebo takmer rozobrané. Museli sme ich neustále opravovať. Máme naozaj dobrú návštevnosť filmových predstavení a dúfam, že výmenou kresiel, na ktorých sa naozaj fantasticky sedí, sa ešte zvýši,“ dodala Marta Jurčová extraterritorial rights.

„Ďakujem pani riaditeľke, že sme komunikovali veľmi stručne, žiadna zložitosť, všetko fungovalo 예스 파일 다운로드. Hosťom kina prajem spokojnosť. Ešte raz ďakujem, rád sa sem budem vracať,“ prihovoril sa divákom Josef Vojtek, konateľ spoločnosti Kino-export, ktorá sa zaoberá výrobou sedadiel pre kinosály, divadlá a hotely.

Výmena sedadiel prebehla pomerne rýchlo – práce trvali len dva dni. Okrem toho pracovníci MsKS Piešťany vymaľovali zadnú stenu. Prví návštevníci vyskúšali nové sedadlá počas sledovania filmu Hurvínek a kúzelné múzeum o 15.30 hod.

-vv-

REKLAMA