REKLAMA

Countryfest Bohunice bol tento rok smutný a ukončený predčasne. Potom, čo na pódiu skonal Karel Mrkvička zo skupiny Taxmeni, sa jednoducho v akcii nedalo pokračovať Windows 10 Explorer. Organizátori však prisľúbili, že usporiadajú spomienku na Karla, a tak sa aj stalo.

Koncert pre Karla venovaný spomienke na Karla Mrkvičku sa uskutoční v sobotu 16 가디언즈 오브 갤럭시 vol.2 다운로드. septembra od 18:00 h v amfiteátri v Jaslovských Bohuniciach. Vystúpia na ňom skupiny Kamelot, Taxmeni, Slniečko, Bystrík a jeho banda a Neznámi 백일의 낭군님 7화 다운로드. Účastníci tohtoročného Countryfestu, ktorí majú buď lístky alebo identifikačné pásky majú vstup zdarma. Vstupné pre ostatných je 5 eur 마이크로소프트 오피스365 다운로드.
Areál bude prístupný už v piatok 15.9., kedy sa vo večerných hodinách uskutoční „táborák“ , pri ktorom budú akusticky hrať rôzni muzikanti 스키 사파리 다운로드. Taktiež bude k dispozícii občerstvovacie centrum, kde bude možnosť si kúpiť niečo na jedenie alebo pitie.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Knebl
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Snažili sme sa za krátky čas spraviť, čo bolo v našich silách a zosúladiť všetky termíny, bohužiaľ napr Runday download. americko nemecká skupina NIGHTHAWK nemôže vystúpiť. Chceme poďakovať fanúšikom za podporu a obzvlášť obci Jaslovské Bohunice, Romanovi Horkému, Jurajovi Riedlovi a Rasťovi Jozefekovi nakoľko nám poskytnú ozvučenie koncertu, moderátorovi Chynovi, Bystrík Bande, ktorá odohrá koncert bez nároku na honorár a mnohým našim kamarátom, ktorí nám pomáhajú s organizáciou koncertu,“ hovorí za organizátorov Roman Áč I hate to it once again.

-red-

REKLAMA