Úvod Aktuality Záhada na Vážkej ulici rozriešená

Záhada na Vážkej ulici rozriešená

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Vážska ulica sa síce od iných v Piešťanoch veľmi nelíši, no predsa len má v posledných rokoch jednu zvláštnosť. Jeden z balkónov totiž každý deň zdobí iná vlajka štátu alebo futbalového klubu Silent Hills download. Na záhadu nás upozornil jeden čitateľ a nám sa podarilo zistiť, kto sa za touto netradičnou záľubou skrýva. Vášnivým zberateľom športových predmetov a fanúšikom, ktorý začal s týmto rituálom na prelome milénia, je Piešťanec Rudolf Palkech 12 솔져스 다운로드. Nie je žiadny fanatik, ale patrí k ľuďom, ktorí sú zanietení do športu a okrem vlajok, či rôznych športových doplnkov zbiera tiež hudobné nosiče 더크로스 don't cry 다운로드. Zajtra by mala na balkóne visieť zástava Sparty Praha, ktorá sa na Letnej stretne s SS Laziom Rím.

IMG_2680_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Vyvesovanie vlajok je už taký môj každodenný rituál od roku 2000 ptgui. Vtedy sa mi zapáčilo, že Angličania, Američania alebo aj Turci vyvesujú vlajočky a povedal som si, že začnem s niečím podobným tiež. Celý život vstávam o piatej, idem si zacvičiť a potom do práce, ešte predtým však dám na balkón niektorú z mojich zástav Warframe download. Robím to vždy, väčšinou podľa toho, či sa moje obľúbené mužstvo alebo športovec chystá na nejaký dôležitý zápas alebo naopak už dosiahli dobrý výsledok Download Adobe Acrobat. Chceme im tým spolu s partnerkou vyjadriť svoju podporu, povzbudenie, či sa poďakovať za ich výkony. Nezáleží mi ani tak na tom o aký šport sa jedná, svojich favoritov mám naozaj veľa 우담바라 다운로드. Samozrejme veľa z nich sú futbalové, či hokejové kluby, obľubujem však aj formulu, rýchlostné korčuľovanie, či biatlon,“ povedal o svojom každodennom rituále Rudolf Palkech 윈도우 업데이트 다운로드.

IMG_0557_resize

IMG_0670_resize

So svojim zberateľským koníčkom začal po návšteve Viedne, odkiaľ si domov priniesol dres Rapidu 트릭아트 던전 다운로드. Niekto by si možno myslel, že v jeho zbierke objaví vlajky a športové predmety veľkých klubov ako sú Barcelona, Real alebo Manchester, opak je však pravdou 한영번역기 다운로드. Zaujali ho skôr menšie kluby ako sú Ferencváros Budapešť, Légia Varšava, CSKA Moskva alebo Steaua Bukurešť, ktoré sa pre neho stali z rôznych dôvodov srdcovkami a na balkóne visia len mužstvá či národné vlajky športovcov, ktorých má rád. Veľa z predmetov mu podarovali kamaráti. Vlajok má približne 50 kusov a i keď väčšina z nich sú originály, niektoré z nich upravil podľa svojich predstáv.

IMG_2683_resize

„Každý deň je vždy pre niečo žiť, z čoho sa tešiť. Mne robí radosť, keď môžem touto cestou podporiť svoj obľúbený tím. Niekto by si možno myslel, že fandím tým veľkým a známym klubom, ale mňa skôr bavia také menšie kluby. Okrem veľkých vlajok zbieram aj šály, oblečenie, vlajočky, či dresy. Musím však povedať, že nikdy som nebol v stávkovej kancelárii, pretože hazard ma nikdy nelákal a peniaze som vždy radšej dal do tohto svojho koníčka. Nie je to však nič extrémne, nepreháňam to a nie som žiadny fanatik, ako by si možno niekto myslel,“ dodal Rudolf Palkech.

-lt-

REKLAMA