Úvod Aktuality Baristi z „hotelky“ najlepší – Janík majstrom Slovenska, Valjentová víťazkovu pohára v...

Baristi z „hotelky“ najlepší – Janík majstrom Slovenska, Valjentová víťazkovu pohára v Bardejove

REKLAMA

Študenti piešťanskej Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera môžu zapísať stredu 9. marca do školskej kroniky hrubými písmenami. Mladí baristi v dvoch súťažiach, ktoré sa konali v tento deň, dosiahli top výsledky 윈도우10 엣지 다운로드. Šimon Janík sa stal majstrom Slovenska. Terka Valjentová a Miška Krajčovičová uspeli na Slovak Barista Cupe, kde získali prvé dve miesta.

Majstrovstvá Slovenska Barista Junior 2016 na pôde SOŠ hotelových služieb a obchodu v Nových Zámkoch organizovala „Škola Baristu“ v spolupráci so „Školou Barmana“ Hackers Shintoik mp3. Zúčastnilo sa jej 16 súťažiacich a študent piešťanskej „hotelky“ Šimon Janík bol podľa poroty najlepší.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba

academy barista 2academy barista 21Slovak Barista Cup, organizovaný Academy of Coffe, sa konal tento raz v Bardejove old version of Manicam. Piešťanské farby hájili Terka Valjentová a Miška Krajčovičová.  Miška získala cenu za Najlepšiu techniku pri práci a 2. miesto v celkovom hodnotení html5 player 다운로드.  Terka si vybojovala cenu za Najlepší miešaný nápoj a v celkovej konkurencii 17 baristov získala prvenstvo.

hotelka barista1academy baristaacademy barista1
Z úspechu svojich študentov sa tešil na sociálnej sieti aj riaditeľ školy Ladislav Blaškovič: „Úžasný úspech, som veľmi hrdý a ďakujem Milanovi Elčíkovi za perfektnú prípravu a motiváciu všetkých hotelákov baristov! Podpora z mojej strany pre Academic Barista bude ešte silnejšia!“

Academic Barista je projektom študentov a absolventov Hotelovej akadémie Ľudovíta Wintera 자꾸 생각나 다운로드. Jeho cieľom je vzdelávať formou prednášok, cuppingov, tréningov, ale tiež menších akcií, ktoré sa momentálne konajú predovšetkým na pôde Hotelovej akadémie Ľ SpongeBob Download. Wintera v Piešťanoch.

-th- Foto: FB Academic Barista 

REKLAMA