Úvod Aktuality Začína rekonštrukcia plynovodu na pešej zóne, obyvatelia budú aj bez plynu

Začína rekonštrukcia plynovodu na pešej zóne, obyvatelia budú aj bez plynu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Mesto Piešťany informovalo v pondelok 19. februára na svojej webovej stránke, že sa rozbieha rekonštrukcia plynovodu na pešej zóne sql server 2005 다운로드. Obyvatelia sa majú pripraviť na to, že od polovice marca do polovice apríla budú bez plynu.„V súvislosti s plánovanými rekonštrukciami plynovodov v meste Piešťany v roku 2018 zo strany Slovenského plynárenského priemyslu a.s., chceme informovať obyvateľov mesta, že v mesiacoch február – máj 2018 sa bude realizovať rekonštrukcia plynovodu na Winterovej ulici v Piešťanoch v úseku pešej zóny od hotela Lipa po ulicu Nálepkova MasterCam x8. Rekonštrukcia plynovodu v danej lokalite bude realizovaná vťahovaním potrubia do jestvujúceho potrubia, pričom dôjde k rozkopaniu pešej zóny v miestach prípojok a pretláčacích jám,“ informovala hovorkyňa Eva Bereczová Download backtrack 5.

Podľa zverejneného oznamu vzhľadom na spôsob realizácie rekonštrukcie plynovodu bude nutná odstávka plynu v danom úseku do jestvujúcich objektov, t.j 윈도우 10 1903 다운로드. objekty budú v určitom čase bez dodávky plynu.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Predpokladaný termín odstávky od plynu je cca 1 mesiac v čase od 15.3. do 15.4.2018 8090 가요 다운로드. V prípade nejasností, resp. ďalších informácii sa môžete obrátiť na SPP distribúcia, a.s. Mlynské nivy 44/b, 82511 Bratislava, resp. na dodávateľa rekonštrukcie plynovodu firmu REPROGAS, s.r.o., stavbyvedúci p 피트니스 대회 다운로드. Lipka, tel. 0905/612 945. Za pochopenie ďakujeme,“ dodáva E. Bereczová.

-red- Zdroj: www.piestany.sk Foto: www.piestany.sk

REKLAMA