Úvod Novinky Basketbal: Čajky už zajtra vo Východoeurópskej lige doma proti Košiciam

Basketbal: Čajky už zajtra vo Východoeurópskej lige doma proti Košiciam

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanské Čajky sa po dlhšej dobe predstavia opäť na „európskej“ scéne. V úvodzovkách preto, nakoľko nádych nadnárodnej súťaže to príliš veľký nebude, keďže štvrťfinálovým súperom vo Východoeurópskej lige EEWBL je ďalší slovenský tím Good Angels Košice Windows 7 sp1. Prvý duel je na programe vo štvrtok 22.2. (18:00) v Piešťanoch a odveta sa uskutoční v stredu 28.2. v Košiciach. Aby toho nebolo málo, dva najlepšie ženské tímy z posledných rokov sa spolu stretnú aj v sobotu 24.2 ms 오피스 2010 한글판 다운로드. v Diplomat aréne v rámci nadstavbovej časti extraligy.

Tím z východu Slovenska suverénne vyhral základnú skupinu A a nakoľko v „béčku“ skončili Čajky na štvrtom mieste, vzájomné cesty oboch slovenských tímov sa stretli aj v play-off tejto medzinárodnej súťaže wingset. Úspešnejší štvrťfinalista si vybojuje miestenku vo Final Four EEWBL. „Určite to nebude tradičný dvojzápas v európskej súťaži, keďže Košice ako súpera veľmi dobre poznáme 신의퀴즈 시즌3 다운로드. Avšak každý ťažký zápas nás posúva a sme rady, že hráme zápasy s kvalitným súperom, čo Košice určite sú,“ uviedla pred štvrťfinálovým dvojzápasom služobne najstaršia hráčka Piešťanských Čajok Nikola Dudášová Office.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Čajky sa v tejto sezóne na Good Angels narazili už štyrikrát a behom nasledujúceho týždňa spolu ešte odohrajú tri stretnutia, keďže okrem spomenutých štvrťfinálových súbojov EEWBL sa spolu stretnú aj v sobotu 24.2 wget. v Diplomat aréne v rámci nadstavbovej časti extraligy.

Sumár výsledkov vzájomných zápasov v tejto sezóne je nasledovný – najskôr v základnej časti extraligy 4.11.2017 duel Košice – Piešťany 64:50 a 17.1.2018 Piešťany – Košice 72:66 I'm oking Lee Chang-hui. Hneď na to sa stretli 21.1.2018 vo finále Slovenského pohára v Piešťanoch, kde Košičanky vyhrali nad Čajkami tesne a šťastne 62:61. V nadstavbovej časti sa oba celky naposledy stretli 3.2.2018, kde Čajky vysoko prehrali 43:77 피구왕 통키 게임 다운로드. Práve posledný duel v Angels aréne, v ktorom Čajky podali veľmi zlý výkon bol varovným prstom pred nasledujúcimi súbojmi. „Je pravda že posledný vzájomný zápas s Košicami nám nevyšiel, dostali sme “facku” ktorú sme si v tom zápase zaslúžili 초속 5cm 다운로드. Musíme rešpektovať pravidlá a pokyny, ktoré si pred zápasom určíme a hlavne nemôžeme mať výpadky v hre a koncentrácii. Košice to hneď vycítili a využili, čo sa hneď odzrkadlilo na výsledku,“ pokračovala sebakriticky N 명화그림 다운로드. Dudášová.

Štvrťfinálový dvojzápas tak začnú piešťanské basketbalistky vo štvrtok na domácej palubovke Diplomat arény a budú sa snažiť uhrať čo najlepší výsledok do budúcotýždňovej odvety v Košiciach, keďže o postupujúcom bude rozhodovať vzájomné skóre z oboch stretnutí. „Vieme, že hráme lepšie na domácej palubovke a to nie len proti Košiciam. Myslím si, že aj naše súperky to vedia a majú väčší rešpekt, keď hrajú v Piešťanoch. Mali by sme využiť domáce prostredie a divákov, ktorí nás ťahajú dopredu, aby sme vstúpili do tohto dvojzápasu dobre a neskôr na to nadviazali v Košiciach,“ konštatovala piešťanská rozohrávačka.

Vstupenky na štvrtkové štvrťfinále EEWBL s Good Angels si môžete kúpiť v predpredaji!

Čajky dúfajú, že ich príde podporiť čo najviac fanúšikov a klub umožní predpredaj vstupeniek, ktoré sú v hodnote 2 € v nasledovných časoch:

Streda 21.2.2018: 10:30 – 14:00 reštaurácia Diplomat aréna

Štvrtok 22.2.2018: 10:30 – 14:00 reštaurácia Diplomat aréna a od 16:30 v pokladni DA

Deti do 12 rokov majú vstup na zápas zadarmo, bez nároku na sedadlo.

TS Piešťanské Čajky Foto: Laco Duračka

REKLAMA