Úvod Aktuality Začalo sa testovanie, je potrebná ohľaduplnosť

Začalo sa testovanie, je potrebná ohľaduplnosť

REKLAMA
Skola Rakovice

Všetkých 21 odberných miest v Piešťanoch bolo v sobotu 31. októbra ráno otvorených. Ešte pred začiatkom testovania na ochorenie covid-19 sa však pred všetkými tvorili rady a ľudia postupne pribúdali Download Acronis True Image 2018.

„V tejto chvíli máme dostatočné množstvo zdravotníckeho personálu pre obidva dni, pre sobotu aj nedeľu na celé testovanie. Dovoľte, aby som touto cestou poďakoval všetkým zdravotníkom, ktorí prišli,“ povedal primátor Piešťan Peter Jančovič lg전자 펌웨어 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Ešte v piatok popoludní zdravotníci v kúpeľnom meste chýbali a otvorenie všetkých odberných miestností nie je samozrejmosťou ani v okolitých okresných mestách Sad song download. Problém s tým mal napríklad Hlohovec.

Primátor ďalej požiadal ľudí, aby boli navzájom ohľaduplní a dodržiavali odstupy. Vojaci a policajti, ktorí čakajúcich usmerňujú, majú pokyn dávať prednosť zdravotne znevýhodneným Windows 95 iso download. Pred odbernou miestnosťou v Prírodnom kine ich v sobotu ráno bez problémov púšťali.

Odhadovaný počet Piešťancov, ktorí by sa mohli cez víkend prísť dať na ochorenie covid-19 testovať je 19 000 extraterritorial rights. Ide o obyvateľov starších ako 10 a mladších ako 65 rokov. Aj medzi staršími však môžu byť stovky tých, ktorí pracujú alebo z iných dôvodov nemôžu od pondelka nastúpiť do domácej karantény. K tomu je treba prirátať aj ľudí, ktorí sú v Piešťanoch ubytovaní alebo prídu z iných miest a obcí.

Všetky piešťanské odberné miesta sú v sobotu aj v nedeľu otvorené do 22.00 h, pričom posledné stery by mali zdravotníci spraviť do 21.30 h.

Užitočnou pomôckou je web stránka www.somvrade.sk do ktorej môžu ľudia zadávať informácie o počte čakajúcich a pomôcť tak ostatným.

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA