Úvod Aktuality Testovanie: Čakanie by malo byť v nedeľu kratšie

Testovanie: Čakanie by malo byť v nedeľu kratšie

REKLAMA

V Piešťanoch sa v nedeľu ráno otvorili všetky odberné miesta, v ktorých prebieha testovanie na ochorenie covid-19. Zatiaľčo v sobotu dopoludnia sa všade tvorili dlhé rady už od skorého rána, nedeľa by mala byť pokojnejšia Galaxy Note firmware.

„Všetkých 21 odberných miest je otvorených. Momentálne bez čakania v Kanade, Kino Fontána a Malá scéna na Floreáte,“ informovala radnica prostredníctvom sociálnej siete Facebook krátko po 8.30 h game to survive the nuclear war. V rovnakom takmer nikto nečakal ani pred Zimným štadiónom, Hotelovou akadémiou Ľudovíta Wintera a Gymnáziom Pierra de Coubertina.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

V sobotu sa najviac oplatilo zájsť na Kúpeľný ostrov Froome2. Pred dvoma odbernými miestami (Kongresové centrum a Kúpalisko Eva), ktoré personálne zabezpečili Slovenské liečebné kúpele Piešťany, bolo čakanie najkratšie 즐거운 인생 다운로드.

Všetky piešťanské odberné miesta majú byť aj v nedeľu otvorené do 22.00 h, pričom posledné stery z nosohltana zdravotníci spravia 21.30 h 또 오해영 2회 다운로드.

Užitočnou pomôckou je web stránka www.somvrade.sk/ do ktorej môžu ľudia zadávať informácie o počte čakajúcich a pomôcť tak ostatným.

Odhadovaný počet Piešťancov, ktorí by sa mohli cez víkend prísť dať na ochorenie covid-19 testovať je 19 000. Ide o obyvateľov starších ako 10 a mladších ako 65 rokov.

„Počas prvého dňa celoplošného testovania v Piešťanoch sa bolo dať otestovať 12 244 ľudí. Zo sobotňajšieho testovania je pozitivita v našom meste pod 0,5 %,“ informovala radnica.

Text a ilustr. foto: Martin Palkovič

REKLAMA