Úvod Aktuality Za slušné Slovensko sa postavili ľudia opäť aj v centre Piešťan

Za slušné Slovensko sa postavili ľudia opäť aj v centre Piešťan

REKLAMA
Knebl

Na Námestí slobody sa vo štvrtok 5. apríla podvečer uskutočnilo ďalšie zo zhromaždení Za slušné Slovensko. Organizátori vyzvali k systémovým zmenám na ministerstve vnútra, zhromaždeným desiatkam ľudí sa prihovorila Lenka Surotchat z nadácie Pontis i Anna Galovičová, ktorá sa podieľala na protestných zhromaždeniach Nežnej revolúcie Phonebus movie.

Na úvod zhromaždenia povedal pár slov Piešťanec Igor Kopáčik gta v apk 다운로드. Po nej organizátori prečítali list Lenky Šupkovej, vyštudovanej historičky pôvodom z Brunoviec. V liste sa venovala udalostiam posledných dní ako zrušenie pozície šéfredaktorka RTVS, či správe o policajnom zbore týždenníka Trend a nadácie Zastavme korupciu ubuntu 14.04 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Potom Lenka Surotchak z nadácie Pontis, ktorá prišla ako hosť z Bratislavy, prečítala vyhlásenie k systémovým zmenám na ministerstve vnútra, ktoré organizátori pripravili s iniciatívou Chceme veriť m4s.

Najzaujímavejším pre prítomných bolo zrejme vystúpenie Anny Galovičovej, ktorá v Piešťanoch spoluorganizovala protestné zhromaždenia počas Nežnej revolúcie v novembri 1989 Download the Cultshow Saga Collection. Dnes je predsedníčkou občianskeho združenia Slovenská sieť proti chudobe. Vyzvala ľudí k výdrži, aby bolo možné zrealizovať zmeny, ktoré žiadajú. 

Organizátori tiež prečítali list od novinára Andreja Bána, ktorý odhalil činnosť agromafie na východnom Slovensku mr one day. Na záver si účastníci zhromaždenia pripomenuli  novinára Jána Kuciaka a Martinu Kušnírovú minútou ticha a zaznela štátna hymna.

-red- Foto: -isch-

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba