Úvod Aktuality Invalidný dôchodca na diaľnici jazdil s takmer dvoma promile

Invalidný dôchodca na diaľnici jazdil s takmer dvoma promile

REKLAMA
GM Dental Zubar

Policajti Diaľničného oddelenia si počas služby na diaľničnom odpočívadle Hrádok v smere jazdy na Bratislavu všimli „divný“ spôsob jazdy vodiča Fábie Fish Dick download. Videli ako vodič Fábie po odpočívadle jazdí zo strany na stranu. Preto ho predpísaným spôsobom pri výjazde na diaľnicu zastavili. Vodiča vyzvali k predloženiu dokladov potrebných k vedeniu vozidla a k podrobeniu sa dychovej skúške na zistenie prítomnosti alkoholu PowerMill 2018. Dychová skúška u vodiča, ktorým bol 54-ročný invalidný dôchodca Štefan z okresu Námestovo, bola pozitívna. Krátko po 15.00 hodine nafúkal 0,77 mg/l , čo predstavuje 1,60 promile alkoholu 스트리트 파이터 4 apk 다운로드.

Opakovaná dychová skúška po dvadsiatich minútach ukázala ešte vyššiu hodnotu 무료 카지노 게임 다운로드. Štefan nafúkal 0,95 mg/l, čo predstavuje 1,98 promile.

„Vodič si bol vedomý svojho konania veľmi to ľutoval. Policajtom sa priznal, že včera a dnes troška popíjal Download chrome exe. Diaľniční policajti vodiča okamžite v zmysle zákona  zadržali a obmedzili na osobnej slobode. Po potrebnom lekárskom vyšetrení skončil Štefan v policajnej cele Wonderland Dubbing. Po vytriezvení ho poverený príslušník diaľničného oddelenia PZ z Trenčína obvinil z prečinu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky,“ informovala trenčianska policajná hovorkyňa Elena Antalová Hangul word processor.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

O tom aký trest za jazdu pod vplyvom alkoholu dostane dnes rozhodne sudca Okresného súdu v Nové Mesto nad Váhom v tzv. super rýchlom konaní volume booster.

Od začiatku roka doposiaľ diaľniční policajti zistili celkom 7 vodičov, ktorí jazdili po diaľnici pod vplyvom alkoholu. Z tohto počtu sa traja vodiči dopustili trestného činu ohrozovania pod vplyvom návykovej látky, čo znamená, že nafúkali nad jedno promile 세카이노 오와리 다운로드.

„Nakoľko denne policajti v trenčianskom kraji zisťujú, že niektorí vodiči si sadnú za volant, v čase, keď sú pod vplyvom alkoholu budeme naďalej vykonávať kontroly zamerané na dodržiavanie zákazu požívať alkoholické nápoje vodičom,“ upozorňuje hovorkyňa tout from the stars.

TS KR PZ Trenčín Ilustr. foto 

REKLAMA