Úvod Aktuality Za nahlásením bomby na súde stojí žena z obce Banka. Hrozí jej...

Za nahlásením bomby na súde stojí žena z obce Banka. Hrozí jej päť rokov

REKLAMA
Esesko

Trnavskí policajti vypátrali podozrivého z nahlásenia bomby na súde. Spolu s ním obvinili aj objednávateľku tohto činu, 35 ročnú Simonu z obce Banka Yokai Watch game.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

2 길소뜸 다운로드. apríla v ranných hodinách nahlásil neznámy muž na tiesňovú linku 112, že na Okresnom súde v Trnave sa nachádza bomba.  V dôsledku tohto oznámenia polícia prijala potrebné bezpečnostné opatrenia 윈도우 10 부트캠프 드라이버 다운로드. Musela byť uzatvorená budova okresného súdu, všetci zamestnanci, ako aj verejnosť boli evakuovaní a vo všetkých priestoroch polícia vykonala pyrotechnickú prehliadku Shindoriko Printer Driver. Tá bola ukončená s negatívnym výsledkom, teda žiadna bomba a ani iný výbušný alebo nástražný systém nájdený nebol.  V dôsledku konania neznámeho páchateľa došlo k zmareniu, resp League of Legends pbe. presunutiu niekoľkých pojednávaní.

„Od momentu nahlásenia bomby na prípade veľmi intenzívne pracovala operatíva kriminálnej polície a vyšetrovatelia Goodnote Gullible Download. Viacero policajtov získavalo informácie, ktoré by viedli k odhaleniu páchateľa a zhromažďovalo dôkazy pre procesné konanie. Stopy postupne viedli policajtov ku konkrétnym podozrivým osobám.  V pondelok (3.6.) v ranných hodinách vykonali policajti na základe príkazu súdu, za pomoci pohotovostného policajného útvaru, domovú prehliadku  v jednom z bytov ubytovne v Chtelnici WinIng Eleven 2018 Download. Počas nej bol, okrem iných dôkazov, zaistený aj lístok s pokynmi na nahlásenie bomby a zadržaný podozrivý muž. Následne polícia zadržala aj ženu, ktorá ho na skutok mala naviesť json-simple-1.1.jar. Motívom konania bolo odročenie trestnej veci jej druha,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Na základe získaných dôkazov obvinil vyšetrovateľ trnavskej kriminálnej polície 31 ročného Romana z Trnavy a 35 ročnú Simonu z Banky z prečinu šírenia poplašnej správy 잠깐만 다운로드. Obvineným hrozí odňatie slobody na jeden až päť rokov.

Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA