Úvod Aktuality Čelná zrážka automobilov pri Trstíne – štyria zranení

Čelná zrážka automobilov pri Trstíne – štyria zranení

REKLAMA

Polícia vyšetruje okolnosti vážnej dopravnej nehody, ktorá sa stala vo štvrtok (30.5.) o 17.35 h na ceste druhej triedy v katastri obce Trstín 신세계 쇼핑 다운로드. 25 ročná vodička zo Zelenča viedla osobné auto Škoda Fabia v smere od obce Naháč na Trstín. V pravotočivej zákrute prešla do protismeru, kde sa čelne zrazila s oprotiidúcim VW Golf, ktoré viedol 24 ročný vodič z Borského Mikuláša 크롬 앱 다운로드.

Vo Fabii sa okrem vodičky viezli ešte dvaja spolujazdci vo veku 23 a 25 rokov drive photo. Všetci 4 mladí účastníci dopravnej nehody utrpeli zatiaľ nešpecifikované zranenia a boli sanitkami a dvomi vrtuľníkmi prevážaní do nemocníc 익스플로러 10 다운로드. Polícia uzatvorila v úseku cestu do 20.00 h.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici

„Polícia upozorňuje vodičov, že sú povinní prispôsobiť jazdu najmä svojim schopnostiam, poveternostným podmienkam, stavu a povrchu vozovky a ostatným okolnostiam, ktoré možno predvídať logic pro x 다운로드. Aj v týchto dňoch sú hlásené prehánky a búrky a za takýchto poveternostných podmienok musia vodiči ihneď zareagovať a jazdiť opatrnejšie Full Windows. Za búrky, dažďa a na mokrej ceste treba jednoducho spomaliť! Každý vodič by si mal uvedomiť svoju zodpovednosť za život vlastný a aj životy ostatných,“ apeluje na účastníkov cestenej premávky Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave ps3 게임 다운로드.Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA