Úvod Aktuality Čelná zrážka automobilov pri Trstíne – štyria zranení

Čelná zrážka automobilov pri Trstíne – štyria zranení

REKLAMA

Polícia vyšetruje okolnosti vážnej dopravnej nehody, ktorá sa stala vo štvrtok (30.5.) o 17.35 h na ceste druhej triedy v katastri obce Trstín 신세계 쇼핑 다운로드. 25 ročná vodička zo Zelenča viedla osobné auto Škoda Fabia v smere od obce Naháč na Trstín. V pravotočivej zákrute prešla do protismeru, kde sa čelne zrazila s oprotiidúcim VW Golf, ktoré viedol 24 ročný vodič z Borského Mikuláša 크롬 앱 다운로드.

Vo Fabii sa okrem vodičky viezli ešte dvaja spolujazdci vo veku 23 a 25 rokov drive photo. Všetci 4 mladí účastníci dopravnej nehody utrpeli zatiaľ nešpecifikované zranenia a boli sanitkami a dvomi vrtuľníkmi prevážaní do nemocníc 익스플로러 10 다운로드. Polícia uzatvorila v úseku cestu do 20.00 h.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Chlapci na panvici

„Polícia upozorňuje vodičov, že sú povinní prispôsobiť jazdu najmä svojim schopnostiam, poveternostným podmienkam, stavu a povrchu vozovky a ostatným okolnostiam, ktoré možno predvídať logic pro x 다운로드. Aj v týchto dňoch sú hlásené prehánky a búrky a za takýchto poveternostných podmienok musia vodiči ihneď zareagovať a jazdiť opatrnejšie Full Windows. Za búrky, dažďa a na mokrej ceste treba jednoducho spomaliť! Každý vodič by si mal uvedomiť svoju zodpovednosť za život vlastný a aj životy ostatných,“ apeluje na účastníkov cestenej premávky Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave ps3 게임 다운로드.Zdroj: KR PZ v Trnave

REKLAMA