Úvod Aktuality Za jednu službu policajti namerali tri autá idúce viac ako 190 km/h

Za jednu službu policajti namerali tri autá idúce viac ako 190 km/h

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trenčianski diaľniční policajti počas jedného popoludnia namerali troch vodičov, ktorí jazdili rýchlosťou cez 190 km/hodinu. Vodič pri Novom Meste nad Váhom išiel 202 km za hodinu 윈도우 글꼴 다운로드. „Rekordér“ si to uháňal až 217 kilometrov za hodinu. Vodiči dostali pokuty v stovkách eur.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„37-ročnému vodičovi Audi Q7 policajti v k.ú 오목 게임 다운로드. Trenčín v smere jazdy na Žilinu namerali rýchlosť jazdy 193 km/hod. Dychová skúška u vodiča bola negatívna. Vodičovi policajti za prekročenie maximálnej povolenej rýchlosti na diaľnici o 63 km/hod 아오오니 2 0 영화 다운로드. uložili pokutu 500 €, ktorú vodič zaplatil na mieste,“ informovala trenčianska krajská policajná hovorkyňa Elena Antalová.

Ďalšieho vodiča, ktorý viac stúpil na plynový pedál policajti namerali v k.ú 아롱체 다운로드. Nové Mesto nad Váhom v smere jazdy na Bratislavu. 40-ročnému vodičovi BMW 5 policajti radarom namerali rýchlosť jazdy 202 km/hodinu. V tomto prípade bola vodičovi uložená pokuta vo výške 800 € a bol mu vystavený blok na pokutu nezaplatenú na mieste 100세 인생 다운로드.


„Rekordérom v prekročení rýchlosti počas jednej služby policajtov Diaľničného oddelenia z Trenčína bol 53-ročný vodič z okr Windows 10 English Language Pack. Púchov na vozidle Porsche. Na diaľnici D1 v k.ú. Dubnica nad Váhom v smere jazdy na Žilinu mu trenčianski diaľniční policajti namerali rýchlosť jazdy 217 km/hodinu, čím prekročil maximálnu povolenú rýchlosť na diaľnici o 87 km/hod Samsung genuine firmware download. Policajtov sa snažil prehovoriť, aby mu pokutu nedávali, že už platil viackrát, aby mu tentokrát odpustili. Policajti sa však nedali obmäkčiť a aj v tomto prípade vodičovi uložili najvyššiu pokutu, akú je možné uložiť na mieste, a to 800 € Steam downloads around the world. Vodič ju zaplatil v hotovosti na mieste,“ uzavrela E. Antalová.

TS KR PZ v Trenčíne / red

REKLAMA