Úvod Aktuality Spáchali ste dopravný priestupok? Policajt vás nemusí zastaviť, pokuta vám môže prísť...

Spáchali ste dopravný priestupok? Policajt vás nemusí zastaviť, pokuta vám môže prísť poštou

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Predstavitelia polície avizujú, že v záujme ochrany života a zdravia účastníkov cestnej premávky, v kontrolách nepoľavia wechat pc버전 다운로드. Polícia už v minulosti využívala v praxi inštitút objektívnej zodpovednosti, teraz k tomuto kroku pristúpila opäť.

„Dávame vám na vedomie, že od zajtra, 1 Monster Hunter. októbra 2019, budeme vo zvýšenej miere využívať inštitút objektívnej zodpovednosti. To znamená, že v prípade nedodržania dopravných predpisov, vám môže prísť pokuta priamo domov poštou bez toho, aby vás na ceste zastavili policajti Mount & Blade ne mode. Tým vám chceme opätovne pripomenúť striktné dodržiavanie všetkých dopravných predpisov. Čo nevidieť sú tu Vianoce a všetci si chcú sadnúť za jeden stôl živí a zdraví,“ upozorňuje Denisa Bárdyová, hovorkyňa Prezídia Policajného zboru I'm a natural personed the prequel.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Polícia upozorňuje, že jeseň okrem krásnych farebných listov na stromoch znamená aj to, že treba svoje schopnosti pri vedení vozidla  prispôsobiť počasiu 진격의거인 2기 1화 다운로드. „Už teraz zažívate ranné hmly, čo okrem zlej viditeľnosti prináša aj zvýšené riziko šmyku na cestách, ukončujú sa poľnohospodárske práce, preto môžete častejšie stretnúť veľké pracovné stroje,“ pripomína D Production 101 Season 2 Episode 1. Bárdyová. Ďalej odporúča skontrolovať si osvetlenie vozidla a  odstrániť prípadné nedostatky.

„Nadránom a podvečer je aktívna aj lesná zver 서울시 지도 다운로드. Myslite na to, keď prechádzate cez prostredie, v ktorom sa zvieratá pohybujú. Aj tak milé zviera ako je srnka, či zajac, dokážu spôsobiť vážne poškodenie vozidla, nehovoriac, že zrážka s nimi môže skončiť tragicky Java multi-file download. Preto sa zvieratám nesnažte vyhnúť vo veľkej rýchlosti. Následky šmyku totiž môžu byť oveľa väčšie ako zrážka so zvieraťom. Ak sa aj nič vážne nestane, takto zrazenú zver nikdy neberte, ale zavolajte políciu, poľovné združenie, štátnu ochranu prírody alebo správcu cestnej komunikácie NationwideBlade. Apelujeme aj na chodcov a cyklistov, buďte opatrní a vždy sa poriadne presvedčte, či je bezpečné cez cestu prejsť. Reflexné a ochranné prvky nie je hanba používať, môžu vám zachrániť život. Každý z účastníkov cestnej premávky môže dodržiavaním dopravných predpisov a pravidiel zvýšiť svoju bezpečnosť a predchádzať nešťastiam na cestách,“ dodáva Denisa Bárdyová Download the Android Studio sdk.

TS Prezídium PZ / red

REKLAMA