Úvod Aktuality Nenaleťte „americkým vojakom“. Viaceré ženy už obrali o tisíce

Nenaleťte „americkým vojakom“. Viaceré ženy už obrali o tisíce

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Polícia opäť rieši prípad, pri ktorom sa neznámy páchateľ vydával za amerického vojaka. Prostredníctvom sociálnych sietí sa páchateľ skontaktoval so zrelou ženou z okresu Piešťany 한컴타자연습 97 다운로드. Tvrdil, že je americký vojak na misii v Afganistane, so ženou nadviazal bližší kontakt a získal si jej dôveru.

„Požiadal ju o úschovu zásielky s cennými dokumentmi a špeciálnym darčekom 방사형 배경 다운로드. Jeho zásielka však mala byť v Istanbule zadržaná colnými úradmi. Na údajné  uvoľnenie zásielky posielal pokyny z e-mailových adries, ktoré sa javili ako adresy oficiálnych inštitúcií jvm 1.7 다운로드. Od poškodenej sa mu takto podarilo vylákať 3500 eur,“ približuje metódu podvodu Martina Kredatusová, hovrkyňa Krajského riaditeľstva policajného zboru v Trnave exchange 2013 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V snahe získať od ženy ďalšiu čiastku, a to 8 000 Eur, si vymyslel získanie osvedčenia, že zásielka nie je zapletená do žiadneho teroristického trestného činu GameBoy Color. To už prišla poškodená na políciu. Vyšetrovateľ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre prečin podvodu, v časti spáchanom v štádiu pokusu 터보 다시 mp3 다운로드.

„Polícia upozorňuje, že počítačovo zruční podvodníci dokážu pôsobiť dôveryhodne a legenda „americký vojak na misii“ bola úspešne použitá už vo viacerých prípadoch 크롬 바이러스 다운로드. Poškodené ženy, ktoré naleteli, prišli o nemalé sumy. Odporúčame preto rozvážnosť na sociálnych sieťach a neposielať peniaze neznámym osobám,“ dodáva M free ringtones for the iPhone. Kredatusová.

TS KR PZ v Trnave / red

REKLAMA