Úvod Aktuality Za hokejistov sa postavil aj syn dlhoročného funkcionára a rozhodcu Jozefa Gubalu

Za hokejistov sa postavil aj syn dlhoročného funkcionára a rozhodcu Jozefa Gubalu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V pripomienkach a dopytoch obyvateľov vystúpil za fanklub ŠHK 37 Piešťany aj pán Jozef Gubala, ktorého otec Jozef Gubala bol dlhoročným hokejovým funkcionárom a rozhodcom subtitles for Game of Thrones Season 8 5. V jeho príhovore zaznela žiadosť o podporu hokeja i kladov, ktoré hokej pre mesto predstavuje. Vyjadrenie uvádzame v kompletnom znení.

IMG_0356_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Vážené zastupiteľstvo mesta Piešťany, vážené vedenie, voliči si vás zvolili ako svojich zástupcov, nie ako ľudí, ktorí majú hádzať polená pod nohy tým, ktorí mestu robia reklamu pred celým Slovenskom a snažia sa ho reprezentovať v čo najlepšom svetle Galaxy Note firmware.

Za posledné mesiace nie práve profesionálneho pôsobenia vedenia mesto nenapreduje, ba dokonca ide dolu vodou. Netýka sa to len hokeja a iných športov, ale hovorím aj o zveľaďovaní mesta, opravy ciest a zlepšení infraštruktúry, ako sa na svetoznáme kúpeľné mesto nepatrí game to survive the nuclear war.

Za predchádzajúceho vedenia mesta sa hokej tiež nepodporoval, ale aspoň sa vzájomne spolupracovalo a nerobilo sa všetko pre jeho potopenie, tak ako sme toho svedkami práve teraz Froome2. Vašou neaktivitou, neschopnosťou a amaterizmom ste dostali vedenie hokejového klubu ŠHK 37 Piešťany do patovej situácie, ktorá vyústila do toho, že Piešťany s najväčšou pravdepodobnosťou prídu o účasť v najvyššej slovenskej hokejovej lige 즐거운 인생 다운로드. Preto veríme, že budúcoročné 80. výročie nášho hokejového klubu, nebude zároveň jeho definitívnym pochovaním.

Prosíme vás uvedomte si jednu vec a tou je, že keď necháme hokej v meste upadnúť na dno, čo reálne hrozí, tak už bude hrozne ťažké, priam až nemožné ho dostať na pozície, ktoré mu patria a na ktorých sa niekoľko rokov tvrdo pracovalo 또 오해영 2회 다운로드.

V Piešťanoch má hokej tradíciu, vychoval veľa hráčov, ktorí robili parádnu reklamu mestu, boli vzorom pre deti a mládež, dosiahli skvelé výsledky či už v klubovom hokeji alebo v najcennejšom drese s dvojkrížom na hrudi 에버레스트 다운로드. Hokej je celospoločenský fenomén, stretávajú sa na ňom celé rodiny, fanúšikovia, ľudia ho vnímajú ako odreagovanie sa od celodenného stresu, podnikatelia na obchodné rokovania 퀵타임 플레이어 다운로드.

V Piešťanoch máme krásny štadión, od ktorého sú krajšie na Slovensku možno len tri. Vy chcete tento štadión a jeho potenciál zahodiť len tak do koša 라이트룸6 다운로드? Chcete zahodiť potenciál hokeja, ktorý je prospešný aj pre mesto. Reklama v kinách, reportáže v televízii, reklamné kampane, spolupráca s obchodnými centrami v regióne a množstvo iných aktivít, ktoré sú prospešné nielen pre hokej, ale aj mesto future section on the other side of the border. Si prosím vás uvedomte, že váš dotovaný Rezort Piešťany zatiaľ nepriniesol mestu nič a na druhej strane hokej robí reklamu mestu. Dotiahol sem Hlinkov memoriál, ubytovanie tímov a tým kúpeľné poplatky mestu, stravovanie sa hráčov, teraz tu bude slovenská dvadsiatka hrávať svoje zápasy, kde zase niečo klapne aj mestu. V ostatných mestách sa pri záchrane mesta dokázali spojiť priatelia, ale aj nepriatelia tak nebuďme výnimkou a nezostaňme na smiech celej republike.

Vážené pani poslankyne, páni poslanci, máte vo svojich rukách osud hokeja a dúfame, že toto rozhodnutie urobíte podľa najlepšieho svedomia a budete sa môcť za pár rokov pozrieť do zrkadla a hlavne do očí svojich najbližších a vlastne všetkých ľudí a povedať si, že bol som pri záchrane hokeja.

A ešte by som chcel niečo dodať. Môj otec minulý rok zomrel, keby sa bol dožil toho, čo sa teraz deje s hokejom vážení, tak to by ste si za klobúk nedali.

IMG_0373_resize

-lt-

 

REKLAMA