Úvod Aktuality Mestské zastupiteľstvo hokejistom nakoniec dotáciu 50 000 eur schválilo na 3 roky

Mestské zastupiteľstvo hokejistom nakoniec dotáciu 50 000 eur schválilo na 3 roky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované – Mestské zastupiteľstvo na svojom dnešnom piatom tohtoročnom zasadnutí podobne ako pred rokom rokovalo o dofinancovaní energií pre piešťanský hokej Master of Farm. Dotácia by sa na základe preberaného materiálu mala zvýšiť z 149 373 eur o ďalších 50 000 eur na rok 2016, ktoré by malo platiť až do konca volebného obdobia v roku 2018 안철수 v3 lite 다운로드. Poslanci sa téme venovali takmer dve a pol hodiny, pričom ich názory sa v mnohých bodoch rôznili. Mestské zastupiteľstvo žiadosť ŠHK 37 Piešťany a dodatok k zmluve č 라이젠 다운로드. 10 nakoniec schválilo, z 19 poslancov bolo za 9, proti štyria a zdržalo sa päť poslancov.

IMG_0440_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zmluva o nájme nehnuteľností a nebytových priestorov č Komodo Time Machine. 3090605, bola uzavretá medzi Mestom Piešťany a ŠHK 37 Piešťany. s.r.o v roku 2006, kde bolo dohodnuté dofinancovanie energií vo výške 4,5 milióna slovenských korún ročne, teda približne 149 373 eur do roku 2009 Lee Sun-hee's song. Prostredníctvom opakujúcich sa dodatkov k zmluve v rokoch 2011 až 2015 mesto postupne prispievalo až okolo 200-tisíc eur, v minulom roku to bolo 194434,29 eur reverse trial pc. V tomto roku ŠHK opäť žiadala dofinancovať pôvodne dohodnutú sumu o 50-tisíc eur.

S neustále zvyšujúcimi sa nárokmi hokejového klubu nesúhlasí napríklad Seniorský parlament, ktorého členka Naďa Mikolášiková predniesla stanovisko väčšiny členov na zasadnutí Mestského zastupiteľstva počas pripomienok a dopytov obyvateľov sound file. Za fanúšikov hokeja hovoril v rovnakom bode Jozef Gubala, ale aj Jaroslav Lušňák like fate you love. Po dlhom a vyčerpávajúcom rokovaní, v ktorom sa striedali protichodné názory, emócie a argumenty, nakoniec zastupiteľstvo návrh schválilo. Pôvodnú dobu 5 rokov však zmenilo na tri, teda do konca volebného obdobia, nakoľko touto dotáciou vo výške 50 000 eur nechceli poslanci zaväzovať aj svojich nástupcov 우라라 미로첩 다운로드.

Zastupiteľstvo júl (4)

„Bolo to hektické, ale ja som veľmi rád, že sa to nakoniec schválilo, že to prešlo a tým poslancom, ktorí nás podržali úprimne ďakujem a som naozaj nadmieru šťastný,“ vyjadril sa Jaroslav Lušňák krátko po hlasovaní 사무라이 쇼다운 5 스페셜 다운로드. ŠHK 37 Piešťany je podľa jeho slov na dobrej ceste získať extraligovú licenciu na budúcu sezónu, ale všetko bude jasné až po zverejnení informácií spoločnosťou Pro-Hokej o tom, komu konkrétne bola udelená. K definitívnemu rozhodnutiu by malo dôjsť na prelome júla a augusta.

-lt-

REKLAMA