Úvod Aktuality Seniorský parlament Piešťany prezentoval stanovisko týkajúce sa príspevku pre ŠHK 37

Seniorský parlament Piešťany prezentoval stanovisko týkajúce sa príspevku pre ŠHK 37

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na dnešnom rokovaní Mestského zastupiteľstva mesta Piešťany vystúpila v bode číslo 3, teda v pripomienkach a dopytoch obyvateľov mesta, miestna výtvarníčka Naďa Mikolášiková, ktorá odprezentovala postoj Seniorského parlamentu Piešťany k zvýšeniu príspevku mesta na činnosť ŠHK 37 Piešťany next body. Stanovisko uvádzame v kompletnom znení.

IMG_0338_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Stanovisko Riadiaceho výboru Seniorského parlamentu Piešťany na zvýšenie príspevku mesta pre ŠHK 37 Piešťany, s.r.o. (zimný štadión) zo 150 000 € o ďalších 50 000,- € teda na 200 000 € ročne 판도라 영상 다운로드.

Mesto Piešťany za posledné roky starne. Mladí ľudia pre nedostatok pracovných príležitostí odchádzajú pracovať a žiť mimo Piešťany 신의나라 버닝헬 다운로드. Priemyselné výrobné podniky Tesla a Chirana boli zatvorené alebo pretransformované na množstvo malých podnikateľských subjektov. Hokejový klub stratil sponzorov Download the asx video.

Hokejový klub na udržanie svojho života v mestskom majetku (zimný štadión) každoročne vyžaduje finančnú podporu. Nielen na udržiavanie budovy, klziska mantinelov a napokon aj na svoju vlastnú prevádzku 스위시 맥스 다운로드.

Je podivuhodné, že mesto, cestou predošlých predstaviteľov a s požehnaním mestského zastupiteľstva, sa roky necháva finančne vyciciavať lg 드라이버 다운로드. Nároky hokejového klubu neustále rastú a odčerpávajú finančné prostriedky, ktoré by mali byť oveľa lepšie využívané vzhľadom na skladbu obyvateľstva kirby games.

Keď chceme obnoviť zašlú slávu mesta Piešťan, pozrime sa na cesty, chodníky v meste. Chýba komfortný dom dôchodcov, z mnohých škôl sa stali ruiny, škôlky boli zatvorené a následne predané spriateleným občanom web square. To isté sa stalo aj s verejnými WC. Stratila sa z majetku mesta nafukovacia športová hala, ktorá bola zbudovaná v akcii Z. Obyvatelia z nej nemajú žiadne osoh minions subtitles.

V mesta sa utlmilo plávanie, vodné pólo, vodné športy, tenis.

V mene nás starších žiadame mestské zastupiteľstvo, aby sa nenechalo nátlakovou skupinou fanúšikov opäť zmanipulovať 안드로이드 아프리카 다운로드.

Musí zvíťaziť rozum !!

Príspevok zo 14 členov Riadiaceho výboru Seniorského výboru Piešťany schválili per rollam 13:
Baničová, Čambor, Hošová, Chalupková, Kolláriková, Kubo, Mikolášiková, Rais, Ščevko, Škulec, Veverka. Neumair, Smižanská.
Dubovský nehlasoval – je v zahraničí.

REKLAMA