Úvod Aktuality Z PT-čka zostalo len zhorenisko

Z PT-čka zostalo len zhorenisko

REKLAMA
Esesko

Vo štvrtok 19. augusta asi hodinu pred polnocou začala horieť strecha nákupného centra PT Univerzál v Piešťanoch 저작권 동영상 다운로드. Oheň sa rýchlo rozšíril po drevenej konštrukcii a zachvátil celý objekt. Okrem predajní a podnikateľských priestorov, bolo v budove aj osem bytov, z ktorých našťastie ľudí stihli včas evakuovať, a tak neprišlo k žiadnym zraneniam 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드.

[singlepic id=3131 w=320 h=240 float=left]Podľa informácií od očitých svedkov sa požiar šíril neskutočne rýchlo 웹툰 총수 다운로드. Ľudia sa v panike snažili preparkovať autá stojace v okolí hypermarketu a obávali sa, aby oheň nezasiahol okolité stavby, či už vedľajší hotel, alebo v horšom prípade pneuservis a benzínovú pumpu Download BaiduCloud. Uhasiť hypermarket sa snažilo niekoľko desiatok hasičov nielen z Piešťan, ale aj zo širokého okolia, ktorým prácu údajne komplikovali nefunkčné hydranty na sídlisku 커피가 식기전에 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V okolí horiaceho objektu sa postupne zhromaždilo množstvo ľudí, ktorí v nemom úžase sledovali dielo ohňovej skazy 지누션 다운로드. „Vyšli sme z reštaurácie a ten pohľad bol hrozný. [singlepic id=3120 w=320 h=240 float=right]Plamene šľahali do obrovskej výšky. Hneď som volal hasičov socket.io.js. Povedali, že už o tom vedia. Podľa mobilu to bolo 23:17 h,“ hovorí pán Pavol, ktorý býva neďaleko hypermarketu. Rozhovorila sa aj ďalšia pani, ktorá sledovala čo sa deje: „Volala mi dcéra, mohlo byť tak desať minút pred pol dvanástou Remixos 3.0. Mami prídi, horí PT-čko. To je strašné, koľko ľudí tu práve prišlo o prácu. Boli tam obchody, kancelárie, byty, fitnes, pošta. Všetko sme mali na dosah ruky a za hodinu je to preč spring attachments. Ešte šťastie, že sa nikomu nič nestalo, aj keď ľuďom čo tam bývali, nezostalo absolútne nič.“

V dave prizerajúcich sa rozoberali všetky možné príčiny požiaru, avšak skutočný dôvod tejto hroznej udalosti určí až vyšetrovanie, ktoré sa rozbehlo už v noci.

Video Richarda Heska zo začiatku požiaru nájdete tu:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=OGQNszJE_HY[/youtube]

Autor: ht Foto: Martin Drobný, hug(o)photo agency – Tomáš Hudcovič, Roman Poloni

[nggallery id=108]

[nggallery id=107]

[nggallery id=109]

REKLAMA