Úvod Aktuality Z 39 kontrolovaných mladistvých a detí nafúkalo 12

Z 39 kontrolovaných mladistvých a detí nafúkalo 12

REKLAMA
GM Dental Zubar

Policajti si opäť preverili cez prázdniny deti a mládež. Minulý týždeň v piatok, 2. 8. prešli policajti niekoľko prevádzok a verejných priestranstiev v okresoch Trnava, Hlohovec a Piešťany China Clas download.

„V čase akcie od 20.00 h do polnoci skontrolovali 39 osôb, z toho bolo 35 mladistvých a 4 maloleté osoby Samurai Showdown 4. Pozitívnu dychovú skúšku na alkohol malo 10 mladistvých a 2 deti. Najvyššiu nameranú hodnotu mala 17 ročná dievčina z mesta Trnava, ktorej policajti namerali v dychu 0,60 mg/l alkoholu, čo je 1,24 promile 영어 오디오북 다운로드. Všetky priestupky policajti zadokumentovali a budú zaslané na ďalšie konanie obciam a mestám v mieste trvalého bydliska priestupcov,“ informovala Mária Linkešová, hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Trnave Snowbros.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

V zmysle zákona deti do 15 rokov a osoby mladistvé do 18 rokov nesmú požívať alkoholické nápoje alebo iné návykové látky a sú povinné podrobiť sa vyšetreniu 천지인 자판 다운로드. Zároveň zákon stanovuje, že deti do 15 rokov sa nesmú zdržiavať bez dozoru svojich zákonných zástupcov po 21.00 hodine na verejne prístupných miestach, v ktorých sa podávajú alkoholické nápoje Download the day-to-day.
TS KR PZ v Trnave

REKLAMA