Úvod Aktuality Požiar v Maduniciach ničil strechy domov. Podľa hasičov zaň môže nedbalosť a...

Požiar v Maduniciach ničil strechy domov. Podľa hasičov zaň môže nedbalosť a neopatrnosť

REKLAMA

V pondelok 5. augusta popoludní horeli strechy dvoch rodinných domov v Maduniciach. Majiteľke jedného z nich prišlo nevoľno, kým prišla záchranka, starali sa o ňu hasiči 2018 최신가요 다운로드. Polícia informovala, že k vzniku požiaru došlo pri nelegálnom pálení alkoholu.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

„Dňa 05 Download the Adidas logo. augusta 2019 krátko pred 15.00 hod. bol ohlásený požiar strechy rodinného domu v obci Madunice (okres Hlohovec). V čase ohlásenia udalosti sa dve cisterny (z Hlohovca a z Piešťan) nachádzali v obci Drahovce na požiari trávy, ktoré dorazili k miestu požiaru do päť minút Download arcgis. Po príjazde bolo zistené že sa jedná o rozsiahly požiar striech dvoch rodinných domov. Veliteľ zásahu si vyžiadal ďalšie hasičské jednotky a zahájil súčasný prieskum oboch domov,“ informoval o priebehu udalosti Martin Krajčovič z Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trnave ghost64 exe 다운로드.

 

Hasiči nasadili na oba domy  C prúdy vody a priebežne ochladzovali tretí susedný dom. Na mieste udalosti sa začali sústreďovať ďalšie hasičské jednotky, ktoré boli zapojené do hasenia a zabezpečenie dodávky vody.  „Výšková technika z Trnavy bola počas jazdy k udalosti odvolaná 댄스 곡 다운로드. Počas udalosti sa majiteľke z jedného domu zasiahnutého požiarom urobilo nevoľno. Na miesto bola povolaná záchranná zdravotná služba a do jej príchodu bola osoba v opatere príslušníkov HaZZ,“ povedal M picassa web album. Krajčovič.

Na mieste udalosti zasahovali hasiči z Hlohovca, Piešťan, Trnavy a dobrovoľné hasičské zbory obcí Madunice, Drahovce, Veľké Kostoľany a Vrbové Kakao Talk Emoji. Spolu bolo na zásah nasadených 25 hasičov a 9 kusov hasičskej techniky. Príčina vzniku požiaru je podľa hasičov nedbalosť a neopatrnosť fyzickej osoby 교토 지도 다운로드. Škoda na majetku bola predbežne stanovená na 110.000,- €.

Polícia vyšetruje požiar v Maduniciach ako prečin všeobecného ohrozenia. „Podľa prvotných zistení k požiaru došlo tak, že podozrivý muž varil v prístavbe k rodinnému domu marhuľový kvas Download 3D Driving Class. Kotol, pod ktorým horel oheň, nechal bez dozoru a za ten čas, pravdepodobne v dolnej časti, vypadla rúra ústiaca do komína. Požiar sa rozšíril na strop a strechu prístavby a následne aj na susedný obývaný dom 나의 소녀시대 ost 다운로드. Polícia začala trestné stíhanie a vykonáva potrebné procesné úkony. Za takýto skutok je v zmysle zákona možné uložiť odňatie slobody na dva až päť rokov,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave.

Okolnosti súvisiace s nelegálnou výrobou alkoholu preveruje finančná správa.

-red- Zdroj a foto: HaZZ, PZ SR

REKLAMA