Úvod Aktuality Výstavbu piešťanského Auparku rieši polícia, poškodení sú subdodávatelia

Výstavbu piešťanského Auparku rieši polícia, poškodení sú subdodávatelia

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Výstavba piešťanského Auparku má podobnú dohru ako kauza pri stavbe diaľnic, v ktorej figuroval Váhostav a pohľadávky nevyplatené subdodávateľom 공공기관 내pc지키미 다운로드. Obchodné centrum vyrástlo pod patronátom developerov z firmy HB Reavis Slovakia, v rokoch 2008 – 2010 a náklady presahovali 25 miliónov eur Silent Hill download. Niektorí zo stavbárov, ktorí budovu pomáhali realizovať, ani po viac ako šiestich rokoch od jej otvorenia nedostali za svoju prácu zaplatené. Firma VESSTAV z Topoľčian stojaca za realizáciou stavby zanikla ešte v roku 2014 a nevyplatené peniaze tak rieši polícia ako zločin zvýhodňovania veriteľa. 

„Spoločnosť VESSTAV bola naším dodávateľom pri výstavbe piešťanského Auparku, avšak v zmysle nášho vzájomného kontraktu voči tejto firme nemáme žiadne neuhradené záväzky polaris office. Pokiaľ ide o veriteľov Vesstavu, s tými nemáme žiadny zmluvný vzťah,“ reagovala pre portál Aktuality.sk v tejto súvislosti marketingová manažérka HB Reavis Želmíra Zelenayová maven library 다운로드.

Portál Aktuality.sk informoval, že polícia rieši práve ľudí stojacich za spoločnosťou VESSTAV, ktorá zostala stavebníkom dlžná nemalé peniaze. Ešte v roku 2014 ju vymazali z obchodného registra a pre nedostatok majetku spoločnosti bolo zastavené aj konkurzné konanie Download The Bucks Player. Jej bývalý konateľ Vladimír V. bol právoplatne odsúdený za neodvedenie daní a poistného, pričom ešte v roku 2013 po ňom pátrala polícia kvôli nenastúpeniu do výkonu trestu. Objasňovanie takýchto zločinov býva veľmi komplikované, pretože hospodárske skutkové podstaty sú veľmi sofistikované a náročné na dokazovanie aj z hľadiska vedomostí policajtov a kvality znaleckých posudkov 크로니클 영화 다운로드. Bližšie informácie o kauze momentálne polícia nechce kvôli prebiehajúcemu vyšetrovaniu poskytovať. Aj v prípade, že by bola vina páchateľom nakoniec dokázaná, nebude nijako zaručené vyrovnanie dlhov 블리자드 앱 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

-lt/Zdroj: Aktuality.sk, sk.wikipedia.org/Foto: archív-

REKLAMA